Терміновий викуп квартир

Експрес-продаж або терміновий викуп квартир. Це відмінна можливість позбавити себе від надокучливих ріелторів. Під час кризи ця послуга стала особливо актуальна через свою зручність в отриманні коштів.

Причини термінового продажу нерухомості можуть бути різними:

сімейні обставини;

зміна місця проживання;

покупка іншої нерухомості, через що виникає термінова потреба в коштах. Ви можете дізнатися як  вигідно продати квартиру на https://banknota.kiev.ua/blog/srochnyj-vykup-kvartir-v-kieve без ризику та отримати кошти готівкою в максимально швидкий час.

Викуп квартир допомагає вам реалізувати нерухомість в максимально стислі терміни і з усією можливою швидкістю отримати прибуток.

Як працює компанія при викупі квартири

Ми дозволяємо своїм клієнтам брати участь у формуванні ціни на товар. Наші фахівці безкоштовно оцінять вашу нерухомість, щоб підібрати найбільш прийнятну ціну. Швидко продати квартиру з нами стало доступно і вигідно.

Ми працюємо на мінімальних відсотках, співпрацюючи з багатьма провідними банками. Компанія гарантує 100% безпеку і дотримання всіх пунктів договору, так як для нас важлива наша репутація. У нас достатньо вільних ресурсів і спеціальних технологій, щоб швидко і якісно продати вашу квартиру.

Фірма відмовляється від послуг ріелторів та інших третіх осіб, беручи продаж вашої нерухомості в свої руки. Терміновий викуп має свої плюси і мінуси. Розглянемо їх.

Вигоди швидкого продажу:

відсутність ріелторів;

безкоштовна професійна оцінка квартири;

швидкість оформлення - 1-2 дні.

Недоліком термінового викупу квартир можна вважати те, що ціна квартири буде нижчою за ринкову.

Експрес-продаж квартир

Вигідно продати квартиру за максимально високою ціною можна. Для цього ми надаємо вам таку послугу, як експрес-продаж квартир. Такий вид реалізації має на увазі встановлення кінцевого терміну на два тижні на реалізацію квартири, максимальний прибуток і відсутність необхідності пошуку ріелтора і покупців. У цьому варіанті практично немає недоліків.

Для оформлення угоди обов'язково потрібно:

відповідати віку - від 21 року до 70 років;

мати документи, що підтверджують право власності на квартиру;

подати свідоцтво про державну реєстрацію права власності на нерухомість.

Ми не вимагаємо від клієнта довідки про доходи і кредитну історію. Цих трьох документів буде цілком достатньо для укладення правочину.

Якщо вам терміново потрібно продати квартиру, ні в якому разі не беріться за цю справу самі. По-перше, швидко квартиру самі ви не продасте. Це справа не одного дня, до того ж, небезпечне. По-друге, не маючи досвіду угоди, ви можете наштовхнутися на шахраїв і залишитися ні з чим. По-третє, поспіхом завжди користуються ріелтори. Вони викуповують квартири за мінімальною ціною, користуючись положенням клієнта. Наша компанія пропонує вам:

напрацьовану базу клієнтів;

безпеку і гарантії виплат;

продати вашу квартиру максимально вигідно для вас;

невелику комісію.

Ви не будете шукати клієнтів, показувати їм нерухомість і розписувати всі її безсумнівні переваги. Ми все зробимо за вас. Наші фахівці презентують вашу квартиру з найкращої сторони, підберуть взаємовигідну ціну для покупця і продавця.

Похожие страницы: