Терміново фарбуємо будинок!

Коли мова заходить про зовнішність вашого будинку, то колір є ключовим фактором в його продажу. З мільйонами будинків по всій країні в даний час на ринку, розумні домовласники фарбують будинки від даху до фундаменту.

На щастя, вам не доведеться вдаватися до заспокійливих кольорів для екстер'єру вашого будинку, таким як бежевий сайдинг і чорна черепиця. Чи плануєте ви продати свій будинок або просто створити класичний зовнішній вигляд, яким ви будете насолоджуватися довгі роки, ось деякі речі, потрібно мати їх на увазі при додаванні кольору, щоб створити гармонійний вигляд:

Малярські ідеї йдуть зверху вниз. Домовласники можуть не думати про свою даху в якості частини загальної естетики свого будинку, але це є ключовою частиною зовнішності вашої нерухомості і одна з перших речей, на яку потенційний покупець звертає увагу. Дах може становити до половини екстер'єру вашого будинку, але про неї часто забувають.

Профессиональный контент маркетинг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Колір черепиці розширювався в останні роки, і більше не потрібно вдаватися до дорогим екзотичним матеріалам- як плитка або шифер, щоб зробити привабливий зовнішній вигляд. Ви можете додати елегантності створюючи візерунки з вкрапленнями контрастних кольорів проти консервативного фону.

Колір може допомогти продати будинок, в цьому експерти з нерухомості згодні, і поганий вибір кольору може відштовхнути своїх сусідів; це не тільки буде каліцтво, але може девальвувати вартість.

Класичний, чистий і елегантний, найбільш популярні колірні рішення для дому. Хоча, історично, більш консервативні кольору були популярні, часи змінюються, і домовласники стають все більш авантюрним з кольором. Блакитні і сірі тони трохи менш популярні, але до сих пір вважаються прийнятними. Червоні і рожеві кольори є найменш популярними, якщо, звичайно, ваш будинок не має цегляний фасад або знаходиться в тропічному або історичному районі.

Незалежно від кольору, не забувайте, що додаткові кольори і відтінки можуть бути використані, щоб підкреслити архітектурний стиль. Темні кольори забезпечують контраст в той час як більш світлі кольори спрощують лінії і кути, роблячи будинок візуально більше.

Ландшафтний дизайн є областю, де домовласники можуть мати величезний вибір кольором. Оскільки рослини не є постійними, можна ризикувати або робити сміливі рішення з вибором кольору.

У той час як у вас є багато можливостей для вибору кольору, майте на увазі позиціонування і розташування, особливо для великих елементів, таких як дерева або чагарники. Як правило, потрібні кольори біля будинку, які будуть доповнювати контраст або колір самого будинку, і пам'ятайте про одну з найбільш гіршою безтактності - затуляти вікна або вхідні двері великими деревами або кущами.

З невеликою кількістю ноу-хау, домовласники можуть легко оновити їх зовнішній колір будинку і виділити свій будинок серед сусідів, так і на ринку, змусивши інших продавців позеленіти від заздрості.

Похожие страницы: