​ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ І ЗАХІДНА Поділля

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ І ЗАХІДНА Поділ

З першим розділом Польщі (1772 г.) західна Поділля, на схід від річки Збруч, була приєднана Австрією, а з другим розділом (1793 г.) східна Поділ була перенесена в Росію. Після цього поділу кожна частина Поділ розвивалася по-різному. Східна Поділля бачила посилення кріпосного права при російській правлінні. На заході Поділля навколо Тернополя, як і у всій Галичині, польське населення продовжувала домінувати над управлінням землею. Проте західна Поділля, поряд з іншою частиною Галичини і Буковини, стала основою сучасного українського національно-політичного руху. 

Самые важные интересные события в городе Тернополь собраны на портале yes-ternopil.com.ua и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Тернопіль був єдиним містом в Західній Україні, в якому українці переважали за чисельністю поляків, а українські бюргери набули значного багатство і вплив. Під час української боротьби за незалежність (1917-20) західна Поділля була частиною Західноукраїнської національної республіки, а з 21 листопада 1918 року до 2 січня 1919 років Тернопіль служив тимчасовою столицею республіки. У міжвоєнний період Західна Поділля управлялася Польщею, але після Другої світової війни вона увійшла до складу Української РСР як Тернопільська область. Основні міста області включають Бережани, Бучач, Чортків, Теребовілію і Кременець (історично належали Волині) ... Дізнайтеся більше про Тернополі і Західного Поділля, відвідавши такі записи: а після другої світової війни він увійшов до складу Української РСР як Тернопільська область. Основні міста області включають Бережани, Бучач, Чортків, Теребовілію і Кременець (історично належали Волині) ... Дізнайтеся більше про Тернополі і Західного Поділля, відвідавши такі записи: а після другої світової війни він увійшов до складу Української РСР як Тернопільська область. Основні міста області включають Бережани, Бучач, Чортків, Теребовілію і Кременець (історично належали Волині) ... Дізнайтеся більше про Тернополі і Західного Поділля, відвідавши такі записи:

Похожие страницы: