ТУРИ В ВЕЛИКОБРИТАНІЮ

ТУРИ В ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Великобританія - це країна, дивним чином поєднує в собі колорит відразу чотирьох національностей, різні місцевості і незвичайні традиції ... Втім, про все по порядку.

Королівство включає в себе Уельс, Англію, Шотландію та Північну Ірландію. Об'єдналися вони в далекому 1801 році. Столицею є всім відомий Лондон.

К Вашем услугам доступен тур в Лондон тут самая выгодная и доступная цена для незабываемого и интересного путешествия, без переплат. 

Править в Британії королева Єлизавета друга, яка є зразком для наслідування і поваги серед всього населення країни. За всі важливі моменти в житті королівської родини британці переживають як за самих себе.

Великобританія - це країна витриманих англійських традицій і суворої класики. Атмосфера цих островів, в стилі старої, доброї Європи, залишить після себе незабутні емоції.

Великий популярність серед туристів користуються екскурсійні тури до Великобританії. У цій країні дійсно є, на що подивитися, починаючи неповторною англійської архітектурою і закінчуючи дивовижною природою Шотландії і Північної Ірландії. Чи не стануть нудьгувати і любителі шопінгу. Лондон - це одна з європейських столиць мод, зі своїм особливим консервативним стилем, подібного якому немає ніде. На самій жвавій вулиці міста, Оксфорд-стріт, ви знайдете безліч модних бутиків.

Тур Великобританія-Шотландія відмінно підійде для любителів еко-туризму або людей, небайдужих до краси природи. Тут можна нескінченно дивитися на гірські пейзажі, милуватися білосніжними шапками на вершинах гір або кристально-чистими озерами. Любителі середньовічної старовини під час туру Великобританія-Шотландія будуть приємно здивовані, побачивши безліч середньовічних замків і дізнавшись, що Шотландія досі залишається патріархальною країною, невеликим осколком старовинної середньовічної Європи, що відрізняється своєю самобутністю і складними взаєминами з англійцями, яких вони досі вважають своїми окупантами. Знаючи прихильність іноземців до свого практично національному напою - скотчу, шотландці завжди пригощають своїх гостей цим алкогольним напоєм, відразу ж розташовуючи їх до себе, закохуючи в свою країну. А для поціновувачів віскі туроператори навіть організовують спеціальні віскі-тури до Великобританії, в рамках яких туристи можуть не тільки спробувати всі сорти цього напою, але і дізнатися деякі деталі виробництва, побувавши на віскокурні. Треба сказати, що крім віскі під час туру Великобританія-Шотландія туристів очікує досить насичена програма. Їм належить пройтися і оглянути більшість середньовічних замків, побувати на Лох-Несс, чекаючи зустрічі з древнім ящуром, намагаючись заманити його на ті ж віскі (переказ свідчить, що чудовисько не проти випити чарку іншу). Крім того, туристи під час туру Великобританія-Шотландія зможуть побувати в шотландських музеях, театрах, художніх галереях або відпочити в численних парках атракціонів, нічних клубах, пабах, ресторанах.

Похожие страницы: