В чому різниця між самокрутками і сигаретами

Велика кількість людей на планеті захоплюється курінням, яке багато хто з них асоціюють із заспокоєнням в конфліктній, нервовій обстановці, іміджем або ж просто насолодою і отриманням задоволення. У сучасному світі все стало можливо, і на зміну звичайним цигарок приходять самокрутки. Причому не в старому розумінні цього поняття, коли наші предки, в силу своєї мало забезпеченості, скручували саморобні екземпляри з не дорогий махорки і газети.

На сьогоднішній день це елітний спосіб куріння. По-перше, ви робите її своїми руками, по-друге, ви за своїм бажанням вибираєте аромат і фортеця, по-третє, ви можете самостійно змішувати різноманітні види і створювати унікальні суміші на свій смак.

Сейчас на рынке представлена сигаретная бумага из разных материалов - целлюлоза, конопляное волокно, рисовое волокно, органические материалы. Также бумага для самокруток выпускается в виде брендовых или других знаков, с использованием  ароматического покрытия, которое придает эффект бумаги со вкусом.

Якісні характеристики курильного тютюну набагато краще, ніж в заводських сигаретах. Він володіє ароматним димом, збалансованим полнотелим і насиченим. Для його створення не застосовується вторинна сировина, таке як підірвана середня жилка або відновлений (розширений) тютюн.

Для досягнення економічного ефекту виробники фабричних сигарет піддають різної високотемпературній обробці сировинні відходи (жорсткі стебла і прожилки тютюнового рослини). Це буває «розширення» парою, або за допомогою газових реагентів, а так само «підривання» високочастотним струмом. Будь-яка з цих технологій веде до істотного збільшення обсягу продукту і дозволяє в рази здешевити виробництво, але серйозно впливає на якість.

RYO або MYO продукцію складають з добірного листового матеріалу сорту Вірджинія, Берлі, Орієнтал, Кентуккі, а для додання особливих відтінків, іноді додаються, які пройшли додаткову ферментацію трубкові тютюн: Латакія, Кавендіш, Перик.

При виборі вироби, необхідно враховувати вологість купленого бленда, його нарізку, відсутність «сміття» і домішок, а так само використовувати виготовлені з рослинних інгредієнтів гільзи або папір.

Похожие страницы: