В​ідмінності і характеристики ПВХ плівки для натяжних стельових конструкцій

Натяжні полотна вважаються найсучаснішим способом обробки основної стелі, тому як вони мають безліч якісних, функціональних і декоративних властивостей, які і забезпечують перевагу натяжних конструкцій над іншими видами обробки ...

Качественная купить полка подвесная по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

плівка ПВХ

В основному такі вироби виготовляються з ПВХ матеріалу, але також існує варіант тканинного натяжної стелі, однак він представлений в не такому великому асортименті, як ПВХ плівка.

У цій статті докладніше розглянемо ПВХ матеріал і його основних якісних характеристиках.

ПВХ плівка може бути таких фактур:

- Матова

- Сатинова

- Лакова

- Замшеве

- Напівпрозора

- Узорчата

- Металік

Кожна з них представлена в певному колірному ряду, особливо він широкий у глянцевому (лакової) фактури - близько 200 відтінків.

матова ПВХ

Така плівка виглядає як ідеально гладко пофарбований несе стелю. Вона має злегка шорсткою текстурою і виглядає добре в будь-якому інтер'єрі, як в ультра-сучасному, так і класичному.

сатинова ПВХ

Така плівка володіє невеликим блиском і візуально нагадує однойменну тканину - сатин. Вона ніжно розсіює світло в приміщенні, створює затишну і теплу атмосферу. Часто такі полотна вибирають для облаштування дитячих і спальних приміщень.

лакова ПВХ

Цей матеріал підходить під будь-який стиль інтер'єру, головне - підібрати колір полотна. Для невеликих приміщень, де бракує світла, раціонально використовувати лакову плівку ПВХ світлих тонів. Вона візуально збільшить приміщення і внесе в нього більше світла. Глянцеві полотна мають відбивну здатність - в них відбиваються всі предмети інтер'єру та меблі в приміщенні, а також світло.

замшева ПВХ

Такий матеріал імітує замш, він виглядає досить благородно і часто встановлюється в приміщеннях палацового стилю інтер'єру з високими стелями. Також замшеві полотна встановлюють в кабінетах, конференц-залах великих компаній - це вносить в приміщення атмосферу солідності і успіху.

напівпрозора ПВХ

Така плівка створює візуальний ефект матового скла на стелі. Елементи освітлення розташовуються між базовим стелею і натяжним виробом, вони можуть світити різної інтенсивності і забарвлення, створюючи непередаваний декоративний інтер'єр. Напівпрозоре натяжное виріб візуально збільшує приміщення.

Узорчата ПВХ

Це особливий вид плівки, який представляє собою полотно з повторюваними витіюватими візерунками. Вони можуть бути різних кольорів. Такі вироби підходять для палацового і класичного стилів інтер'єру.

ПВХ плівка-металік

Цей матеріал часто використовують для оформлення сучасний стилів інтер'єрів - хай-тек, модерн і т.д. Плівка металік володіє зернистою поверхнею і грає при різному освітленні різними переливами.

За допомогою ПВХ плівки можна конструювати багаторівневі натяжні стелі, на ній можна здійснювати арт-друк і виконувати систему «Зоряне небо». Також ПВХ полотна часто використовуються для виготовлення модульних конструкцій і полотен з проекцією.

Похожие страницы: