Великий комплекс культових споруд

Огляд визначних пам'яток України. Путівник - визначні пам'ятки, пам'ятки, природа і туристичні місця

Україна багата історія, Україна дбайливо зберігає і зберігає свою культурну спадщину і ніколи не перестає приваблювати мандрівників своєю різноманітністю і численними захоплюючими пам'ятками. Майже кожне місто України є цікавим і оригінальним. Природно, більшість визначних пам'яток розташовані в Києві. Золоті ворота вважаються символом міста. Багато століть тому це був головний вхід до Києва. Ворота прикрашені міддю і позолотою, тому дуга виглядає дійсно елегантною. У 18 столітті навколо воріт були побудовані нові будівлі. Ворота втратили свій первісний зміст і, отже, були знищені. Нині реконструкцію орієнтира, а за новими можна побачити руїни початкових воріт.

Самые важные и интересные события в городе Черновцы и области доступны на портале chernivtsi.one в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Унікальні пам'ятки України з нашої серії «Екстремальні місця на Землі»

Ці плями дійсно варті уваги справжнього мандрівника-дослідника. …

Читайте далі

Києво-Печерська Лавра є ще одним незамінним символом Києва. Це великий комплекс культових споруд, історія якого починається в 1051 році. Це рік, коли монахи почали перетворювати печери на монастирі і храми. Пройшло дев'ять століть, щоб перетворити порожній простір на правому березі Дніпра в прекрасний комплекс чудових церков і монастирів. Києво-Печерська Лавра зазнала великої шкоди в роки Другої світової війни, наприклад, реконструкція Успенського собору була закінчена тільки в 2000 році. Сьогодні цей чудовий комплекс має не тільки релігійне, але й величезне культурне значення, оскільки багато його будинків є істинними. архітектурні пам'ятки.

Україна славиться своїми прекрасними парками і заповідниками. Євпаторія є одним з найкрасивіших і мальовничих міст країни. Він славиться своїми чудовими пішохідними зонами, парками і доріжками. Не так давно в Євпаторії було відкрито єдиний динопарк в країні. Як можна здогадатися з назви, головна виставка динопарку присвячена динозаврам. Під час екскурсії відвідувачі зможуть дізнатися багато цікавих фактів про перших жителів планети і побачити багато дорогоцінних археологічних знахідок. На території комплексу також є кілька визначних пам'яток, ресторанів і дитячих майданчиків.

Похожие страницы: