​ВЕНТИЛЯЦІЯ У КВАРТИРІ

Потрібна установка системи вентиляції та кондиціонування повітря в квартирі? Ми забезпечимо приплив свіжого повітря в кожен куточок вашої квартири, виключимо проблему надлишку вологи, можливість протягів і втрати тепла.

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо визначити, яка схема буде оптимальною в Вашому випадку, розповімо за яким принципом буде працювати вентиляція квартирі і дамо розцінки на проект, монтаж і саме устаткування.

Ви можете обрати та купити всі необхідні товари для якісного та безпечного кондиціювання та вентиляції детальніше ознайомитись із описом, характеристиками та придбати товар за вигідною ціною, без переплат і накруток.

КОЛИ ПОТРІБНА ВСТАНОВЛЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ В КВАРТИРІ?

Для повноцінної життєдіяльності чисте повітря не менш важливий, ніж чиста вода і правильне харчування. На жаль, практично всі великі міста, мають з цим проблеми. Але, якщо чистота атмосфери на вулиці від нас не залежить, то забезпечити повноцінне кондиціонування в квартирі під силу кожному.

Установка вентиляції в квартирі

Сучасні вентиляційні системи не тільки постачають в житло будь-якої площі достатню кількість свіжого повітря і виводять назовні відпрацьований. Вони повністю очищають його від сторонніх домішок і підтримують оптимальну вологість.

На відміну від офісів або громадських місць, де ще можна змиритися з недоліком свіжого повітря, в квартирі життєво необхідний здоровий мікроклімат. якщо:

У кімнатах душно, а повітря через відкриті кватирки приносить зміг.

Від сусідів і з під'їзду тягне сторонніми запахами.

Запотівають вікна, а провітрювання викликає протяг.

Значить, вентиляція в квартирі не справляється зі своїм завданням і потребує покращення. Але як люди обходилися без цього раніше? Чому раптом стали зростати вимоги до мікроклімату приміщень?

Багатоповерхові житлові будинки завжди оснащувалися системою вентиляції з природним спонуканням. Традиційна канальна вентиляція в квартирі, що розташована в санвузлах та на кухні, забезпечує лише мінімальний повітрообмін. Цієї кількості повітря недостатньо для комфортного проживання сім'ї, а відповідну циркуляцію повітря через вікна не завжди можливо через шум або екологічної обстановки на вулиці.

Канальна вентиляція в квартирі

Зміст в атмосфері вуглекислого газу зростає через збільшення викидів. Тому для підтримки необхідної для гарного самопочуття концентрації CO2 в приміщенні не більше 600 ppm, потрібна більша кількість припливного повітря, ніж в ті часи, коли розроблялися норми вентиляції житлових будинків.

Нові технології дозволяють забезпечити здоровий мікроклімат незалежно від зовнішніх умов. Не менш важливо, що все обладнання може працювати повністю автоматично, залишаючись абсолютно непомітним і не вимагаючи додаткової настройки параметрів.

ВЕНТИЛЯЦІЯ І КОНДИЦІОНУВАННЯ У КВАРТИРІ

Які основні переваги сучасних вентиляційних систем і чому краще механічні? Щоб забезпечити комфортний сон двох осіб, в спальню повинно надходити 150 м3 / год свіжого повітря. Сучасна вентиляційна установка, оснащена потужними і тихими вентиляторами, легко дасть його в такій кількості. Природна вентиляція зможе забезпечити цю цифру тільки взимку за умови відкритих кватирок. У теплу пору року необхідно, щоб відкрите вікно розташовувалося з підвітряного боку, а швидкість повітря становила близько 3 м / с, що буває не завжди.

Похожие страницы: