Види пакувальних стрічок

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ пакувальної стрічки

На сьогоднішній день існує чотири види пакувальних стрічок:

сталева,

поліестерова,

поліпропіленова,

корд стрічка.

У кожної з них є свої переваги і особливості застосування. Дана стаття допоможе розібратися з вибором пакувальної стрічки і зрозуміти різницю між ними. Вы можете заказать скотч упаковочный купить донецк товар можно по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Стрічка сталева пакувальна

Це найміцніша з усіх видів обв'язувальних стрічок. Її рекомендується застосовувати там, де потрібно гарантія високої надійності, важливо мінімальне розтягнення (відносне подовження) стрічки, і коли у упаковуваного товару можуть бути гострі краї або висока температура.

Її фіксують двома способами:

за допомогою сталевої скоби

беззамкових способом (метод просічки з допомогою механічних інструментів, наприклад М4К-10 або аналог).

Вона є найкращою серед пакувальних матеріалів у багатьох галузях промисловості, не дивлячись на те, що у даній упаковки можуть бути гострі краї. Окремі види сталевих стрічок поставляються з обробленою крайкою, що знижує ризик травматизму.

Переваги: висока міцність, низька подовження, великий вибір типорозмірів, можливість скріплювати стрічку без витратних матеріалів.

Недоліки: не завжди дешева ціна, гострі краї, важко переробляти.

Область застосування: товари з гострими краями і з підвищеною температурою, металургія, ж / д і автотранспорт, важкі конструкції.

Стрічка поліпропіленова пакувальна

Є найбільш затребуваною і менш дорогої з усіх видів пакувальних стрічок. Вона не важка і легко переробляється. Основними характеристиками є здатність до розтягування і здатність повертатися до початкового стану. Однак у неї низькі розривні навантаження. Ця стрічка доступна як для автоматичних пакувальних машин, так і для ручного пакування за допомогою механічних інструментів. Її скріплення здійснюється за допомогою пряжки, скоби, зварюванням (метод тертя). Варто відзначити, що обв'язка машинного типу може використовуватися з ручними інструментами, коли використовується напівавтоматичне обладнання, але в автоматичних апаратах, використання механічних інструментів не допускається.

Переваги: економічна, простота в застосуванні, легко переробляється, здатна до розтягування і здатна повертатися до первісного стану.

Недоліки: низькі розривні навантаження, низька натяг при навантаженнях, ризик перетирання об гострі краї, ризик порушення цілісності при певних умовах.

Застосування: упаковка легких товарів і товарів середньої тяжкості, упаковка коробок, друкованої продукції, застосування в харчовій галузі.

Стрічка поліестерова пакувальна

Є більш міцним варіантом пакувальних пластикових стрічок. Має значно менше подовження, ніж поліпропіленова стрічка і зберігає натяг протягом більш тривалого періоду часу. Вона стійка до перетирання, а по міцності наближена до розривних навантажень сталевої стрічки. Завдяки цим факторам, її використовують при важких навантаженнях, які вимагають високого початкового натягу.

Крім того, завдяки конкурентними цінами і параметрами стрічки поліестеровою, з'являється можливість її використання в якості альтернативи сталевий обв'язки під час транспортування і зберігання. Скріплюється вона за допомогою сталевої скоби, або зварюванням (метод тертя).

Переваги: високі розривні навантаження, тривале збереження натягу, стійкість до перетирання, легко переробляється.

Недоліки: менша подовження, ніж у поліпропіленової стрічки, ризик перетирання об гострі краї.

Застосування: упаковка важких і середньої тяжкості палет, заміна стали в окремих галузях.

Похожие страницы: