Види ​упаковки товару

Упаковка товару - кінцевий процес будь-якого виробництва і якщо не основна, то значна частина бізнесу. Наша друкарня в СПб виконує замовлення з виготовлення картонної упаковки з печаткою. Ми маємо багаторічний досвід розробки і виробництва унікального рекламного пакувального продукту. Вы можете заказать и купить качественную упаковку для товаров на http://ukrsich.kiev.ua/nepishchevaya-upakovka в удобное для Вас время по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

РІЗНОВИДИ УПАКОВКИ

Їх дуже багато. Перерахуємо лише деякі:

Пляшкова коробка;

пачка;

Подарункова упаковка;

Для парфумерії;

дисплей;

Промоупаковка;

Коробка з вікном;

лоток;

Піддон.

Замовити дизайн упаковки з логотипом можна у нас. Виріб може бути виконано з різноманітних матеріалів, мати різну конфігурацію і вирішувати найширші функціональні завдання.

Виготовлення паперової упаковки з логотипом для промислових товарів перш за все має передбачати міцність конструкції, щоб витримувати масу вироби. Технології нашої друкарні дозволяють зробити міцну коробку красивою, оригінальною, брендують продукцію.

Виготовлення святкової подарункової упаковки недорого найбільш актуальним стає напередодні Нового року, Світлого Великодня та інших подій. У святковій упаковки є свої різновиди:

Кришка-дно;

Шкатулка;

Пенал;

Шоубокс.

Матеріалом служить целюлозний, макулатурний картон, пластик. При виготовленні ошатного пакувального продукту використовуються наступні технології. На картоні друкується заданий малюнок, матеріал ламінується різними плівками: матовою, глянсовою, металізованої. Створюється текстура, іншими словами, імітація поверхонь каменю, дерева, шкіри. Може бути застосована шелкографические друк або тиснення фольгою. Ми пропонуємо виготовлення індивідуальної упаковки малими тиражами, ціна розраховується при оформленні замовлення.

ДРУК ЕТИКЕТОК НА ТОВАР

Друкарня приймає замовлення на друк етикеток в рулонах. Можливо замовити різні варіанти потрібних розмірів, поєднання кольорів, розміщеної інформації. Розрізняють термоетікетки: ЕКО і ТОП і термотрансферні: папір, поліпропілен, поліетилен. Вони, в свою чергу, поділяються на матові, глянцеві і напівглянсові.

Для виготовлення партій малої тиражности пропонуємо скористатися послугою друку на термотрансфертном принтері. Друк етикеток проводиться на папері, що самоклеїться, яка намотана на втулку, що має два основних розміри: 40 і 80 мм. Намотування може бути будь-який - від 300 до 5000 етикеток в рулоні.

Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, ми можемо виготовляти етикетки на товар зі змінною інформацією:

назвою;

артикулом;

Серійним номером;

Штрих-кодом.

Відбувається формування одного макета з полями під кожне значення. А зміст задається окремою базою даних. Таким чином, можна надрукувати велику кількість етикеток з різними позиціями.

Похожие страницы: