Види вінілових наклейок

Реклама на авто - ефективний засіб впливу на споживчий попит

Транзитна реклама, або реклама на авто, придбала популярність в силу ефективного впливу на масову аудиторію і широко використовується як канал поширення інформації про компанію, товари і послуги. Ви оплачуєте її виготовлення один раз - потім вона працює на вас цілодобово всюди, де проїжджає ваш автомобіль. До Вашої уваги види плівки для реклами для розвитку та прибутковості Вашого бізнесу за доступною і вигідною ціною.

Наша компанія виготовляє наклейки з рекламою на транспортні засоби з використанням сучасного обладнання високої точності, в тому числі приймає термінові замовлення - мінімальний час виготовлення 15 хвилин!

Види вінілових наклейок на автомобілі

Для оформлення реклами на транспорті використовується самоклеящаяся вінілова плівка високої міцності, стійка до впливу зовнішніх факторів. Вона довго зберігає декоративні якості, не псується під впливом сонця, води і температурних перепадів. Ламінування забезпечує додатковий захист. Ми створюємо наклейки з використанням двох основних технологій.

1. Метод повноколірного друку фотографічної якості.

Широкоформатний друк на плівці дозволяє створити зображення будь-якого розміру для часткової або повної перетяжки авто. Ви можете надати свій макет або замовити його розробку нашої компанії. Професійне наклеювання забезпечить ідеальний зовнішній вигляд без бульбашок, відклеювання на стиках і складок.

2. Вирізання аплікацій з кольорової плівки на плоттері.

Виготовлення написів, малюнків по типу мозаїки зі шматків кольорової плівки, точно вирізаних по вихідній формі. Це більш швидкий і дешевий спосіб створення рекламної наклейки. Готові частини майбутнього зображення збираються на загальному самоклеїться полотні, що полегшує його монтаж.

Найбільш складні роботи виконуються шляхом комбінування обох методів, в результаті чого утворюється красиве і міцне рекламне покриття з тривалим терміном служби. Застосування світловідбивних плівок робить вашу рекламу на авто видимої не тільки вдень, але і вночі.

Переваги реклами на транспорті

Зовнішня реклама розміщується на бортах вантажних, легкових автомобілів і таксі і являє собою потужне невибіркову засіб впливу на велику аудиторію:

- привертає увагу пасажирів, які очікують на зупинці, перехожих;

- легко читається, добре помітна здалеку, служить яскравим подразником;

- охоплює жителів міста і приміських районів, водіїв транспорту.

Сучасна приваблива реклама на авто довговічна, не вимагає спеціального догляду, захищає транспорт від дрібних пошкоджень. Використання фірмових знаків, логотипів, контактної інформації - ефективний спосіб підвищити впізнаваність бренду і імідж компанії.

реклама на транспорті 1) Широкоформатний фотодрук на вініловій плівці. Даний вид реклами полягає в повній або частковій перетяжки автомобіля плівкою з будь-яким фотографічним зображенням на ній. Дане зображення може бути абсолютно будь-яким тут все залежить від побажань замовника і заздалегідь підготовленим дизайн макетів!

Світловідбиваючі наклейки. Реклама на транспорте1.1) Також даний вид реклами на транспорті можна виготовити на світловідбиваючої плівки після чого рекламне зображення на транспорті починає відбивати світло від фар проїжджаючих повз машин, вуличних ліхтарів, вітрин магазинів, яро виділяючись в нічний і темний час доби!

Магнітні наклейки. Реклама на транспорте1.2) Виготовлення реклами на транспорті на вініловій магніті. Цей вид реклами особливо широко знайшов своє застосування в таксі і в сфері індивідуального підприємництва. Реклама на магнітному вінілі підходить для багаторазового використання і відрізняється своєю мобільністю. Її можна в будь-який момент з легкістю зняти з металевої поверхні кузова автомобіля, скрутити в рулон і залишити до наступного разу! Магнітний вініл має гнучку і еластичну структуру але при цьому він стійкий до низьких температур, вологи і відмінно тримається навіть на великій швидкості!

Реклама на транспорті. На перфорованої пленке1.3) Виготовлення реклами на авто на перфорованій плівці. Перфорована плівка часто використовується для виготовлення повнокольорової реклами на скло автомобіля. Це плівка з сітчастою структурою на яку наноситься фотодрук або інша контактна інформація. За рахунок своєї структури вона дозволяє просвічувати з одного боку і давати огляд, а з іншого споживач або потенційний замовник буде бачити тільки яскраву рекламу. З боку водія дана плівка має чорну клеїться поверхню яка служить від втоми очей.

Похожие страницы: