​Використання алюмінієвого профілю з LED-підсвіткою

Зазвичай світлодіодні стрічки встановлюють за допомогою алюмінієвих профілів, які можуть мати різну конфігурацію. Профіль з алюмінію - це найзручніший, простий і надійний варіант грамотної установки. Він відводить тепло від приладу для освітлення, ефективно розсіює світло, дозволяє створити підсвічування не тільки зовні, але і всередині приміщень.

Сфера використання

Зазвичай алюмінієвий профіль з підсвічуванням встановлюється на полицях і вітринах торгових залів для залучення уваги покупців, кріпиться на будівлях в якості архітектурного підсвічування. Крім того, такі конструкції використовуються для автотюнингу і зовнішньої реклами.

Вы можете оформить кредит на сайте wowcredit.org.ua на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Завдяки використанню такого типу профілю можливо легко і швидко створювати будь-які за розміром світлодіодні світильники. Це універсальна рейка довжиною близько 2 м. Конфігурація профілю може бути кутовий, фігурної або прямокутної, тип - накладної, вбудований і виразний.

склад профілю

У конструкцію входять бічні заглушки, а також прозорий, або матовий розсіювач світла. Завдяки заглушок профіль буде мати більш закінченого вигляду і забезпечити захист від будь-яких несприятливих впливів. Але пам'ятайте, що елементи кріплення, заглушки і розсіювач продаються окремими позиціями.

Монтаж алюмінієвого профілю

Кріпиться алюмінієвий профіль з підсвічуванням за допомогою кліпс, магніту, двостороннього скотча або спеціального клею - при виборі варіанта варто враховувати сумісність кожного елемента і тип поверхні для кріплення системи. Так, профіль - це допоміжний елемент системи освітлення, проте його використання підвищує функції теплового відводу, захисту і кріплення.

види профілю

Підбір профілю повинен бути здійснений з урахуванням технічних параметрів, місця фіксації світлодіодної стрічки, а також дизайнерської ідеї.

Похожие страницы: