Використання пластикових расподільних щитів

ПЛАСТИКОВІ РОЗПОДІЛЬНІ Щити

Бренд представив на ринок нову серію пластикових розподільних щитів зі ступенем захисту IP41.

Серія включає в себе моделі для настінного і вбудованого монтажу.

Класична біла-чорне забарвлення доповнена боксами в кольорі сосна, і затребуваною фактурі - під дорогоцінну деревину венге.

Щити використовуються для установки модульних пристроїв на DIN-рейку.

Ударостійкі, вогнетривкі і пожароустойчиви до температури + 650 ° С.

Забезпечують високий ступінь захисту від пилу і вологи. Надійно захищають від удару струмом.

Вы можете заказать и купить надежные и функциональные распределительные щиты по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Вбудовувані

вбудований щит вбудовується щит

НАВІСНІ

навісний щит підвісний щит настінний щит

Переваги пластикових щитів

Конструкція боксу дозволяє встановлювати дверцята для відкривання в будь-якому напрямку. (Зліва на право / праворуч на ліво)

З усіх боків корпусу є насічки для легкого введення кабелю.

Конструкція щита дозволяє без застосування додаткових пристроїв забезпечити пломбування щита використовуючи спеціальні місця.

Комплектація щитів:

Оцинкована DIN-рейка

Дві клемні шини

Тримач клемних шин

гвинти

Кришка щитка має знімні елементи під модульні пристрої, для зміни числа встановлюваних модулів.

Клеми PE / N захищені від дотику.

Ізоляція та затискачі для клеми виготовлені з удароміцного полікарбонату.

Розмірний ряд включає моделі на 6- 8- 12- 18- 24- 36 і 54 модуля.

Лінійка шаф має детальну установчу інструкцію, і дозволяє спеціалісту з легкістю встановити обладнання згідно технічної схемою.

В рамках системи менеджменту якості, компанія впровадила опцію контролю за якістю продукції, що поставляється. Управління якістю здійснюється при проведенні постійного вхідного контролю всієї продукції. Для цього організована служба сервіс-інженерів, яка в режимі встановлених регламентів визначає невідповідність у властивостях продукції. На сьогоднішній день така продукція відбраковують і повертається виробнику, або продається як знижена в ціні продукція, за програмою "допродаж".

Крім того, компанія періодично ініціює необхідні випробування продукції у відповідних сертифікованих лабораторіях, де в ході випробувань і експертиз науковим способом встановлюється, чи відповідає продукція заявленим характеристикам в наданих виробником сертифікатах на продукцію чи ні. Вся продукція компанії супроводжується сертифікатами відповідності в установленому законодавством порядку.

На сьогоднішній день стратегічними замовниками компанії є найбільші державні і комерційні організації. Забезпечення якісною продукцією наших споживачів - пріоритетне завдання компанії. Відслідковуються вимоги клієнтів, здійснюється постійний контроль над якістю продукції, постійно вдосконалюється система менеджменту.

Похожие страницы: