Все про ламіновану підлогу

Порівняно недавно одним з найпопулярніших видів підлогового покриття був паркет. Але зараз впевненим конкурентом паркету став практичний і порівняно недорогий ламінат.

Якість і ціна ламінату залежать від багатьох факторів. Ламінат за своєю структурою нагадує листковий пиріг. Функція верхнього шару ламінату - захищати від стирання, він відрізняється стійкістю до хімікатів і впливу сонячних променів. Виготовляють його з меламіну або акрилатной смоли. Наступний шар - декоративний.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Його складають просмолённая папір, на якій нанесений малюнок. За цим шаром є основною. В основі ламінату - високоміцна 6,7- 7,7 деревно-волокниста плита, яка відрізняється підвищеною водостійкістю і невеликим вмістом смол, що забезпечує стійкість до ударних дій, тиску й тривалих навантажень. Нижній, стабілізуючий шар складається з просоченої парафіном або смолою паперу.

Ламінат - це дешевий замінник паркету, тому малюнок на ньому - це імітація паркету з цінних деревних порід. З плином часу ламінат перетворився в самостійний підлогове покриття, яке імітує натуральний камінь, метал та ін. Ламінат може бути різного формату. Якщо необхідно виготовити ламінат під дерево, ламінат роблять з довгих дощок, якщо під метал і камінь - у вигляді квадратів. Різноманітність і нескладна техніка укладання робить ламінат неймовірно популярним.

характеристики ламінату

За зносостійкості ламінати можна розділити на кілька класів. Ламінати, які відносяться до нижчих класів зносостійкості, використовуються в квартирах, причому, одні рекомендується застосовувати, наприклад, в спальні, а інші в інших приміщеннях.

Ламінати, відносяться до вищих класів, розраховані на великі навантаження, тому їх застосовують в громадських приміщеннях - офісах, кафе, спортзалах, барах, класних кімнатах, магазинах. Якщо ви володіє достатніми коштами, то такий ламінат можна придбати і для квартири. Не забувайте, що, ніж клас зносостійкості вище, тим довше він прослужить.

Крім зносостійкості, вартість ламінату залежить від його товщини. Як правило, товщина ламінату складає 7-8 мм, але є зразки, товщина яких 6 мм. Вони коштують дешевше, але і прослужать менше. Ціну становить так само і спосіб кріплення. Ламінати бувають клейові і збірні, причому збірні на 30% дешевше клейових. Так само, як і багато інших підлогові покриття, ламінат боїться вологості і води. Але, так як торці деяких видів ламінату обробляють водонепроникними складами, водостійкість їх підвищується, але, відповідно підвищується і ціна.

Похожие страницы: