ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КОСУХИ

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО косухи

Чи не гітара робить з чоловіка рок-зірку, і не мотоцикл робить з нього лихача. Це все правильна шкіряна косуха. Пояснюємо, що вам потрібно про неї знати, і робимо все, щоб вам терміново захотілося таку, якщо її ще немає.

Шкіра - один з найстаріших матеріалів для одягу. Швидше за все, стародавня людина носив шкури тварин з тих пір, як навчився білувати туші. Коли люди стали виробляти шкіру і оцінили її якості - довговічність, водостійкість, вогнетривкість, міцність і теплоту, - з'явилися шкіряні жилети, плащі, накидки, штани і краги. Так що чого-чого, а багатої історії шкіряному одязі не позичати. Зараз, втім, мова піде про конкретну шкіряній речі - куртці-косухе.

К Вашему вниманию стильная и качественная мужская косуха с принтом доступна по смой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Косухой називають короткі мотоциклетні шкіряні куртки з характерною косою блискавкою, що йде по траєкторії приблизно від лівого стегна до правого плеча. Завдяки такому положенню блискавки на грудях з'являється нахлест з двох шарів шкіри, щоб вітер не продував крізь застібку.

Марлон Брандо у фільмі «Дикун» 2. Майкл Джей Фокс у фільмі «Назад в майбутнє - 2» 3. Кадр з фільму «Бріолін» 4. Іггі Поп в фільмі «Кава і сигарети» 5. Джеймс Дін у фільмі «Бунтівник» 6 . Джонні Депп у фільмі «Плакса»

Хоча за великим рахунком косухи ніколи з моди і не виходили, зараз вони стали повертатися як в класичному вигляді, з якісних шкір, без зайвого декору, так і в сучасних інтерпретаціях від великих модних будинків. Так що якщо раніше вас щось зупиняло, то зараз саме час завести шкірянку. Якщо наважитеся.

Шкіряна куртка - річ лиха і вимагає від власника як мінімум впевненості в собі. І це не лощеная зухвалість італійських денді з їх недбало вибівшімся назовні краваткою. Це готовність вскочити на коня, влізти в бійку і захистити супутницю від бандитів. Подумайте, чи готові ви прямо зараз вскочити на мотоцикл? Якщо ваша відповідь: «Ну не знаю, ще якось холодно, та й брудно зараз на вулицях», очевидно, з косухой варто почекати.

Похожие страницы: