Як колектори працювали з боржниками
Як колектори «працювали» з боржниками
Дивились російський фільм «Колектор»? Думаєте: сценарист картини занадто перебільшував процес «вибивання» грошей з боржника? Так можливо. Але все-таки не дуже. Часто звучить там фраза - «загнали в кут» - більш ніж висловлює то, як себе почуває позичальник, якому постійно дзвонять настирливі колектори.
Если кредит продали колекторам и Вас беспокоят без повода, то полная информация как вести себя с коллекторами и защитить свои права доступна абсолютно бесплатно и без регистрации.
На шляху до своєї мети - повернення боргу - всі методи хороші: телефонні дзвінки в будь-який час дня і ночі, причому, за словами наших клієнтів, дзвонили колектори на роботу, додому або родичам, погрожували боржнику і його близьким, використовували при розмові нецензурну лексику. Іноді доходить до відвертого свавілля і криміналу. Хто не пам'ятає гучну історію, коли в вікно боржника запустили коктейль Молотова? У кімнаті з дідусем-позичальником спав дворічний онук. Тоді кадри переляканого дитини, який отримав значні опіки, лежачого на лікарняному ліжку, облетіли весь Інтернет, показували у всіх новинних програмах. Громадськість була вражена. Боржників колектори замучили дзвінками вкрай, а випадки з обстрілом вікон з пневматичної зброї, інсценуванням викрадення дитини, побиттям стали не такою вже й рідкістю. Колекторів не хвилює ні стать, ні вік, ні стан здоров'я людей з боргами по кредитах. В "круговорот колекторських розборок" можуть потрапити і сторонні, наприклад сусіди.
Як позбутися від колекторів? ініціатива законодавців
Довгий час колекторські агентства діяли «поза законом»: в правовому полі Росії не було жодного документа, що регламентує їх діяльність. Кричущі випадки з «наїздами» на боржників змусили задуматися законодавців над питанням: як боротися з колекторами.
Був розроблений і вступив в силу закон, що регламентує діяльність таких організацій. З 1 січня 2017 року також ще вступили в силу зміни до окремих статей Федерального закону «Про мікрофінансової діяльності та мікрофінансових організаціях». У документах чітко прописано, що мають право робити колектори, а що ні, які організації та особи можуть займатися посередницькою діяльністю по поверненню заборгованості.
В рамках закону колекторам путях «достукатися» до боржників, проте ввели ряд обмежень.
Похожие страницы: