Як конвертувати відео на YouTube в файли MP4 в Windows

YouTube - дуже популярний сайт для обміну відео, який надає безліч відеороликів для користувачів, які відкривають, переглядають, завантажують і обмінюються. Але, на жаль, для цього вам завжди потрібно бути в мережі. Природно, для людини дуже складно залишатися онлайн. Також є мільйони людей, які бажають, щоб вони могли просто завантажувати свої улюблені відео з YouTube, а потім розміщувати їх на своїх портативних пристроях, щоб вони могли дивитися їх кожен раз, коли вони на ходу. Якщо у вас є такі проблеми, ця стаття дасть вам деяку пропозицію.

Сегодня очень удобно и быстро можно скачать видео онлайн или использовать youtube mp4 converter с помощью программы Get-Video для Windows совершенно бесплатно.

Навіщо конвертувати відео YouTube в MP4

Якщо ви хочете відтворювати відео на своїх портативних пристроях, необхідно знати, чому ми повинні конвертувати відео YouTube в MP4. Як ми знаємо, майже всі відеоролики YouTube знаходяться в форматі FLV і SWF, які зазвичай не підтримуються популярними портативними пристроями, однак MP4, як найбільш широко використовуваний формат відео, може відтворюватися майже всіма портативними пристроями, такими як iPhone, iPad, iPod, Nokia, Android, Samsung, HTC, BlackBerry і так далі. Тому для завантаження і перегляду відео YouTube на жорсткому диску або мобільних пристроях вам необхідний конвертер YouTube в MP4.

Як конвертувати відео YouTube в MP4 з YouTube Downloader

Крок 1. Завантажити та встановити безкоштовний безкоштовний YouTube Downloader.

Крок 2. Запуск YouTube Downloader і вставте URL-адресу відео YouTube для завантаження або натисніть кнопку «відкрити», щоб додати відеофайли YouTube з жорсткого диска для конвертації (якщо ви хочете завантажити відео YouTube за допомогою Conversion, а потім перевірте «Завантаження з конверсією» ").

Крок 3. Натисніть «Браузер», щоб вибрати папку для збереження завантажених або перетворених відео на YouTube. І вкажіть цільовий формат відео або портативні пристрої, клацнувши «Конвертувати»
Відео на ". Тут ми вказуємо: Apple iPad».

Крок 4. Натисніть кнопку «Пуск», щоб завантажити і конвертувати відео YouTube в MP4.

Похожие страницы: