​Як не переплачувати і не втратити в якості ремонту кухні?

Основне, що потрібно зробити: виписати назви і артикули сподобалася фурнітури або техніки. А потім влаштуйте невелике розслідування, порівняйте ціни в інтернеті або найближчому Будмаркет. Не варто вестися на першу-ліпшу ціну, інтернет сповнений нереальних пропозицій, особливо грішить цим Яндекс, показуючи ціни п'ятирічної давності і посилаючись на закриті сайти.

Так само роблять більшість магазинів і інтернет-магазинів. Існує безліч китайських сайтів, де можна безпосередньо і без посередників замовити точно такий же товар за ціною в кілька разів менше, навіть з оплатою доставки ви непогано заощадите. Вибір на таких сайтах, до речі, куди більше і цікавіше, ніж в магазинних каталогах.

Арендовать самосвал Вы можете на сайте https://express-vr.com/rent/samosvaly/samosval-40t по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Де ще можуть бути підступи?

Навіть якщо ви не плануєте ремонт і капітальне оновлення кухні, вам все одно знадобиться розвести сантехніку під мийку, посудомийну машину, пральну машину, провести електрику, оформити додаткові розетки на фартух, плюс сам фартух або готовий меблевий щит.

Звучить досить серйозно і складно. І, звичайно, всі ці види робіт вам із задоволенням запропонує фірма з продажу кухонних гарнітурів. Принцип аналогічний: у фірми є майстер на відсотку, який умовно виконає роботу за рубль, а з вас візьмуть два.

Вирішується просто: дізнайтеся ціну на роботи і чорновий матеріал від фірми, викличте пару фірм по ремонту і порівняйте свідчення з різних джерел. Так ви зможете зрозуміти реальну ціну послуги та добре заощадите.

Мені взагалі не приймати ніяких пропозицій від фірм?

Тут дійте виключно на свій розсуд. Ми розповіли, як заощадити на ремонті кухні, користуватися чи цією інформацією - ваш вибір. Чи не хочете морочитися, а бюджет дозволяє вольності - довірте роботи фірмі, вони будуть раді надати вам вибрані послуги. Хочете заощадити - беріть ремонт в свої руки!

Чого ми робити точно не рекомендуємо - збирати меблі самому, особливо якщо меблі дорогі. Так, збірка обійдеться в 5- 10% від вартості самих меблів, але якісна збірка варто своїх грошей. Не довіряйте знайомим і знайомим знайомих з золотими руками, звинувачувати в можливих одвірках буде нікого, крім себе самого.

Збірку кухонного гарнітура найкраще замовити у тій самій фірми, яка надає меблі. Як мінімум це вбереже вас від можливих технічних косяків - на послуги буде гарантія.

Похожие страницы: