Як швидко отримати онлайн візу в ОАЕ і скільки вона коштує


Дубай

Дубай - торговий, фінансовий і адміністративний центр ОАЕ. Щорічно в ньому проводиться величезна кількість конференцій, виставок і фестивалів, які привертають увагу великої кількості людей. Але щоб потрапити туди, в першу чергу потрібно оформити візу.

Що собою являє віза в ОАЕ? По суті, це електронний документ. Для перетину кордону ОАЕ візу досить роздрукувати в форматі А4. На аркуші будуть міститися паспортні дані, фотографія людини, номер візи і штрих-код. При пред'явленні такої візи прикордонники перевіряють номер дозвіл і чи дійсно вона відкрита.
Особливості оформлення дозволу онлайн

Вже минули ті часи, коли для отримання всіх необхідних документів для відвідування іншої країни доводилося витрачати величезну кількість часу, стоячи в чергах і проходячи різні інстанції. Зараз же оформляється віза в Дубай онлайн http://visa-dubai.net/, що є інноваційним і зручним рішенням для тих, цінує свій час і сили.

Самая приемлемая стоимость автоцивилки в киеве на сегодняшний день.


Сервіс Visa Dubai пропонує швидко і комфортно отримати дозволи для подорожі в ОАЕ. Для цього досить виконати кілька простих кроків: заповнити анкету; відправити на пошту або ж завантажити на сайті копію закордонного паспорта; здійснити оплату послуг.

На цьому найскладніше закінчується. Через кілька діб ви отримуєте візу, яку потрібно лише роздрукувати, пред'явити в аеропорту ОАЕ і насолоджуватися гостинністю нової країни.
Різновиди віз в ОАЕ

Дозволи можуть відрізнятися як за терміном перебування, так і за кількістю в'їздів, які можна здійснювати. Відповідно і час на оформлення у всіх різний.

Сервіс Visa Dubai пропонує оформити документи для перебування в ОАЕ на 30 і 90 днів з одним або декількома в'їздами. При цьому для будь-якого варіанту коридор становить 60 діб з моменту отримання візи.
Переваги оформлення документів на сервісі Visa Dubai

До основних плюсів цього сервісу можна віднести:
Відсутність необхідності бути присутнім особисто при подачі заяви, досить лише заповнити анкету на сайті.
Доступні ціни (за візу на 30 робочих днів вартість становить 120 USD).
Оформлення, яке займає від 2 робочих днів.
Оплата - здійснюється зручним для клієнта способом.
Відсутність необхідності в турі і квитках на літак для оформлення візи.

Якщо виникнуть запитання, їх допоможуть вирішити менеджери, до яких можна звернутися за консультацією по телефону або ж в режимі онлайн.

Похожие страницы: