Якісна сантехніка та меблі

ЯК ВИБРАТИ МИЙКУ ДЛЯ КУХНІ

Кухонні мийки на сьогоднішній день є найбільш часто використовуваним пристроєм на кухні. Подумайте, скільки разів на день ви користуєтеся мийкою. Тепер є широкий вибір, включаючи все, від матеріалів до конфігурації чаші. Вібрать и заказать качественную и надежную сантехнику можно на https://on-za.ua/brand/ravak/ по самой выгодной и доступной цене, в удобное для Вас время. Це означає, що потрібно набагато більше обміркувати вибір відповідної кухонної мийки з точки зору дизайну і функціональності для вашого будинку.

Перед покупкою подумайте про кількість раковин, їх орієнтації, а також про глибину і кількості отворів, необхідних вашій мийці для пристосувань і аксесуарів. Якщо ви замінюєте раковину, переконайтеся, що вона відповідає наявному вирізу. Якщо шафа дозволяє, ви можете встановити раковину більшого розміру, розширивши виріз.

Розмір має значення

Важливо вибрати розмір і конфігурацію, які найкраще підходять вашому простору і способу життя. Кухонні мийки доступні в більшій кількості форм і розмірів, ніж будь-коли раніше. Внутрішня ширина тумби під раковину визначає максимальні габарити раковини. Стандартні кухонні шафи прибувають в розмір з кроком 3 дюйма, починаючи з 9 дюймів в ширину (9 дюймів, 12 дюймів, 15 дюймів, 18 дюймів, 21 дюймів 24 дюймів і т. Д.). Існує широкий асортимент мийок, які підходять для більшості стандартних розмірів шаф. Обов'язково виміряйте розмір своєї шафи, перш ніж вибирати кухонну мийку.

Що стосується установки, є три основні способи установки кухонних раковин в вашому домі:

Самостійна окантовка (drop-in)

Undermount

кріплення врівень

Самовирівнювальні раковини, або, як їх іноді називають, вбудовані раковини, встановити найпростіше. Мийки цього типу легко поміщаються в виріз в стільниці нагорі підлогового шафи, спираючись на фланці раковини, які перекривають виріз.

Раковини під стільницю кріпляться під стільницею. Раковина або звисає з нижньої сторони стільниці, або підтримується знизу шафи конструкцією підлогового шафи. Ці раковини дозволяють чистити предмети зі стільниці прямо в раковину без будь-яких «точок захоплення», які можуть захоплювати частинки їжі і вологу.

Вбудована кухонна мийка знаходиться на тому ж рівні, що і стільниця, що дозволяє легко чистити і запобігає скупченню води, частинок їжі та бруду на краях раковини.

Похожие страницы: