Як виростити нектарин з кісточки

Як виростити нектарин з кісточки?

Для посадки нектарина, щоб збільшити шанси на схожість, потрібно вибирати тільки найбільші кісточки. Плід, з якого їх будуть вилучати, повинен бути максимально зрілості. Найбільш хорошим відсотком схожості будуть володіти ті кісточки, які були зібрані з нектаринів в самому кінці літа.

Ви можете дізнатись про корисну і практичну інформацію про дерево нектарин безкоштовно та без реєстрації, та вирощувати рослини, які будуть дивувати смачними і соковитими плодами не один рік.

Щоб повністю їх висушити, кісточки необхідно буде помістити на кілька днів в сухе, але провітрюється. Тільки після цього їх дозволяється замочувати. Обов'язково щодня протягом тижня потрібно міняти воду на свіжу. І тільки після цього кісточки нектарина можна садити в квітковий горщик. Оптимальна пора року для цього - зима. За цей період кісточки проростуть і можна отримати кілька паростків. Пагони зовсім вибагливі у догляді, їх всього лише потрібно регулярно поливати і стежити, щоб не було перезволоження.

Навесні з пророслих паростків потрібно вибрати тільки найсильніші, саме їх і слід висадити на обраному ділянці грунту. Саджанці потрібно буде не тільки правильно поливати, а й давати необхідну для них підгодівлю. Перший раз їх слід підливати відразу ж в момент висадки, наступний - тільки через місяць. Навколо майбутнього дерева потрібно прибирати всі бур'яни і стежити за тим, щоб не накопичувалися різноманітні відходи. Найкраще нектарин буде рости в суглинистой грунті в південній частині дачної ділянки. Таке розташування необхідно, адже паросток повинен за день отримати максимальну кількість сонячного світла з можливого. Якщо вирощувати нектарин поруч з персиковими деревами, це може стати причиною перенесення різноманітних захворювань, внаслідок чого дерево може загинути або взагалі не плодоносити.

Потрібно бути готовим до того, що в перші роки нектарин буде слабо плодоносити, та й якість фруктів буде не дуже високим. Хороші врожаї можна очікувати тільки після того, як дерево зміцніє і адаптується до умов. Дерево взагалі не буде плодоносити, якщо клімат дуже холодний і сирий.

вишня дерево

Похожие страницы: