Як заробити на видачі кредитів
Як заробити на видачі кредитів?
Сьогодні у кожного громадянина є можливість відчути себе кредитором. Для цього є спеціальні майданчики, де вони фізособи дають іншим в борг. Сьогодні розповімо, як стати кредитором і заробити на цьому.
На вклади сьогодні багато не заробиш, тому громадяни активно шукають альтернативні способи збільшити свій капітал.
Вы можете узнать как быстро и без проблем оформить микрокредит на самых выгодных условиях, без скрытых процентов и переплат.
Нас цікавить саме P2P-кредитування, тому що там вхід вільний за наявності практично будь-якої суми капіталу. А ось для того, щоб здійснити інвестиції в мікрофінансову компанію, потрібно подолати встановлений законом поріг в розмірі 1,5 млн рублів. Таку високу планку встановили спеціально, щоб обмежити некваліфікованих інвесторів від ризикованих вкладень.
Як почати роботу?
Щоб стати кредитором і видавати позики онлайн іншим громадянам, потрібно виконати ряд простих дій. Насамперед потрібно заповнити невелику анкету і підписати деякі документи. Далі громадянин вводить гроші на свій рахунок. Тепер залишилося тільки вибрати позичальника, якому є бажання видати гроші в борг.
Вибираючи зі списку позичальників, кредитор повинен звертати увагу на їх кредитний рейтинг. Чим вище рейтинг, тим надійніше позичальник і тим більше кредиторів будуть готові надати йому грошова позика. Висока конкуренція за клієнта зменшує потенційну прибутковість кредитора, однак в обмін він отримує високу ймовірність повернення кошти. Або можна ризикувати і вибирати позичальника з низьким рейтингом, надаючи йому гроші під високий відсоток.
Адміністрація майданчиків привласнює рейтинг на основі вивчення самих різних параметрів, серед яких кредитна історія позичальника в бюро і на сайті, його майно, документально підтверджені доходи.
Скорингова модель обов'язково перевірить громадянина за всіма доступними баз даних, загляне в його соціальні мережі. У деяких випадках співробітники майданчика можуть провести телефонні переговори з позичальником для підтвердження контактних даних.
Заглянувши в анкету позичальника, будь-який кредитор за лічені хвилини зрозуміє, де живе клієнт, ким працює, скільки заробляє, які борги і активи у нього є і т.д. Він отримає повний обсяг інформації, що дозволяє зробити висновок про платоспроможність позичальника.
Що робити в разі неповернення?
Звичайно, негативною стороною будь-яких кредитних відносин є те, що завжди є ризик неповернення позикових коштів. У цьому випадку за посередництвом майданчика до питання підключаться колектори. Також вони можуть допомогти з документами, щоб кредитор звернувся до суду за захистом своїх прав.
Деякі учасники ринку пропонують своєрідну страховку по невиплаті. Кредитор з кожного платежу позичальника віддає невелику комісію майданчику. У разі неповернення боргу майданчик повністю викуповує у нього права на заборгованість, повертаючи тим самим кредитору все його початкові інвестиції.
В цілому, щоб бути ефективним кредитором, не варто давати всю суму одному позичальнику. Доцільніше її розбити по кільком клієнтам. Обов'язково потрібно звертати увагу на рейтинг позичальника, мета позики та інші важливі деталі профілю.
Похожие страницы: