​Яку теплу підлогу вибрати під плитку

Плитка на кахельна плитка або отримав останнім часом поширення керамограніт є найбільш поширеними варіантами обробки приміщень з високою вологістю або ризиком забруднень. Вони часто використовуються для облицювання підлоги в кухні, туалеті, передпокої, ванній кімнаті або тамбурі. При цьому кераміка, незважаючи на всі свої переваги, відрізняється високою теплоємністю і, відповідно, залишається холодною навіть в літню пору. У багатьох випадках це викликає дискомфорт, не дозволяючи ходити босоніж і викликаючи ризик виникнення простудних захворювань.

Але проблема перестає бути проблемою з використанням сучасних систем обігріву від Caleo. Теплі підлоги різної конструкції дозволяють забезпечити комфортну температуру плитки і можуть монтуватися на різних стадіях виконання ремонту. Вибір того чи іншого рішення з арсеналу Caleo залежить від умов експлуатації системи, що і буде розглянуто в цій статті.

Срочная доставка груза в таксимо заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як вибрати тепла підлога під плитку

Основним рішенням для обігріву підлогового покриття на базі плитки або керамограніта є використання електричної теплої підлоги. Його можна укладати не тільки в приватних будинках, але і в квартирах, чому сприяє високий комплекс експлуатаційних характеристик таких систем. При їх виборі слід враховувати такі фактори:

метод монтажу (при облаштуванні стяжки або при укладанні плитки);

геометрія приміщення;

наявність основного радіаторного опалення;

тип приміщення (холодне або стандартне).

Основним фактором вибору електричних теплих підлог є питома потужність на одиницю площі. Вважається, що системи з потужністю до 160 Вт / м2 можуть використовуватися тільки в комбінації з радіаторні опаленням, оскільки не забезпечують достатній знімання для забезпечення нормального температурного режиму при автономному теплопостачанні в зимовий період. Відповідно, мати і секції з питомою потужністю вище 160 Вт / м2 можна використовувати як при наявності батарей водяного або парового опалення, так і в приміщеннях без таких систем.

Види теплої підлоги під кахель

Залежно від принципу нагріву підлогового покриття виділяють дві групи теплих підлог:

кабельні системи є класикою теплопостачання і базуються на принципі виділення тепла при проходженні електричного струму через провідник. Навіть для мідних кабелів з низьким електроопору можна задати такі характеристики роботи, що інтенсивного виділення тепла буде достатньо для обігріву приміщень будь-якої площі. Основним елементом таких систем є гріючий кабель з однією або двома жилами, який укладається на підлогу у вигляді "змійки" або "равлики»;

інфрачервоні системи з'явилися відносно недавно і ґрунтуються на випромінюванні в ІК-діапазоні. При цьому тепло не передається від нагрівального елементу навколишньому середовищу, а «генерує» тепловиділення в оточуючих твердих предметах, в тому числі в підлогове покриття.

В даний час в асортименті рішень Caleo для облаштування теплої підлоги присутні три основних системи.

кабельні мати

Кабельні системи Unimat представляють собою кабель, закріплений на сітці з кроком, що забезпечує задану потужність. Готове рішення дає можливість прискорити і спростити проведення монтажних робіт і найбільш прийнятний для самостійної укладання «своїми руками». У лінійці Caleo використовуються тільки двожильні гріють резистивні кабелі, що дозволяє максимально придушити електромагнітне випромінювання від провідника.

Залежно від характеристик використовуваного кабелю випускаються наступні системи:

мати Easymat відносяться до бюджетного сегменту - вони виконані на базі двожильного кабелю товщиною 4 мм, який має комбіновану подвійну ПВХ і ТПЕЕ ізоляцію і захисний екран з алюмінієвої фольги з дренажним провідником. Потужність такого нагрівального мату становить 140 Вт / м2, що дозволяє укладати його в стандартних приміщеннях;

мати Supermat є рішення преміум-сегмента на базі кабелю товщиною 2,8 мм в потрійний тефлоновим ізоляції. Залежно від потужності можна вибрати модель на 130 або 200 Вт / м2.

кабельні секції

Рішення Caleo Cable є кабель товщиною 4 мм (аналогічний застосовується при виготовленні матів Easymat), що поставляється в бухтах і комплектується виделкою і силовим кабелем. За рахунок самостійної укладання на базову поверхню можна формувати різний крок витків і забезпечити питому потужність системи від 130 до 200 Вт / м2. Такий варіант підходить для досвідчених монтажників або для використання в приміщеннях з нестандартною геометрією.

Похожие страницы: