Загальна інформація про перетворювачах частоти і пристроях плавного пуску

Загальна інформація про перетворювачах частоти і пристроях плавного пуску


Принцип дії і призначення

Перетворювач частоти (частотний перетворювач, інвертор, частотний привід) - це пристрій, який дозволяє регулювати обороти синхронного або асинхронного електродвигуна. Зміна швидкості обертання відбувається за рахунок зміни частоти напруги живлення.
Галузь застосування

Качественные преобразователи частоты для эскалатора купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Використовується у випадках необхідності зміни обертів двигуна щодо номінальних, плавного запуску і зупинки електродвигуна. Зниження пускових струмів і захисту двигуна.

Широке застосування перетворювачі частоти отримали в сфері водо- і теплопостачання, вентиляційних системах, в системах управління вантажопідйомними механізмами, верстатобудуванні та ряді інших галузей промисловості.
переваги використання

Застосування частотних перетворювачів з насосним і вентиляційним обладнанням дозволяє отримати досить очевидний економічний ефект, так як зміна обертів електродвигуна змінює продуктивність насоса або вентилятора, і, як наслідок - споживання електроенергії. Додаткова автоматизація процесу знижує експлуатаційні витрати.

До всього іншого плавний запуск продовжує термін служби обладнання, усуваючи гідроудари при використанні з насосами, і дозволяє уникнути різких механічних впливів при використанні в інших технологічних процесах.
Пристрої плавного пуску

На відміну від перетворювачів частоти-пристрої плавного пуску не регулюють оберти, а тільки лише дозволяють плавно запустити електродвигун, поступово підвищуючи напругу на обмотках. Їх застосування обгрунтовано при відсутності необхідності в зміні швидкості обертання. У порівнянні з перетворювачами, пристрої плавного пуску мають менший функціоналом, але значно більш привабливою ціною.
Як купити?

Ознайомитися з каталогом і купити продукцію можна, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за контактними телефонами. Менеджери відділу продажів зв'яжуться з Вами найближчим часом для уточнення деталей Вашого замовлення.

Похожие страницы: