Заливка підлог машинним способом

Заливка підлог машинним способом. м. Київ.

Для завершення робіт по влаштуванню покриття для підлоги необхідно виконати одну з найскладніших завдань - заливку стяжки під підлогове покриття. Якщо здійснювати це традиційним (рідким) способом, то можна зустріти деякі труднощі, так як спосіб досить трудомісткий, а ціна на нього в Києві дуже висока.

Профессиональная машинная стяжка пола по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Популярної та найбільш ефективної, на нинішній день, є технологія так-званої напівсухий стяжки. Завдяки такому способу терміни на виконання істотно скорочуються, а якість підсумкової роботи поліпшується. Головна відмінна риса напівсухий стяжки це найвища якість при низькій вартості. З цим прогресивним способом час виробництва стяжки скорочується до одного дня стяжка підлоги за 1 день.

Використовуючи даний метод, розчин готується безпосередньо на об'єкті, що в свою чергу супроводжує економії коштів на спец-техніку для перевезення. Укладання стяжок підлоги Через відсутність необхідності в перевезенні відсоток рідини в розчині мінімальний, проте достатній для гідратації цементу. Також без перевезення значно знижується вартість робіт. Розчин готується і подається на місце укладання Пневмонагнітачі (розчинонасос). Після чого починається процес укладання і шліфування поверхні затирочними машинами.

Таким швидким і простим способом наша компанія виконує стяжку підлоги в Києві за один день. Ходити по такій підлозі можна всього через 15 годин після закінчення робіт. Для укладання паркету або ламінату досить витримати 7-8 діб. Дуже вигідно, згодні? Особливо якщо врахувати вартість.

Покриття може похвалитися високою міцністю, а наше обладнання дозволяє укласти стяжку об'єкта площею 300 м2 всього лише за одну зміну.

Похожие страницы: