Залучення свого чада до хоккею

Залучення свого чада до великого спорту - заповітна мрія (а часом - і мета життя!) Багатьох батьків. В спектрі найбільш затребуваних спортивних напрямків для хлопчиків одне з найпріоритетніших, поряд з футболом і бойовими мистецтвами, сьогодні займає хокей. І це не дивно: крім спокусливою перспективи виростити з дитини нову зірку, цей вид спорту надає дорослим можливість прищепити малюкові такі корисні якості, як дисциплінованість, витривалість, мужність, силу волі, а також відчути командний дух і необхідність взаємовиручки. 

Вы можете выбрать и купить качественный профессиональный товар для игры в хоккей на ravenhockey по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Розглянемо, що слід знати татам і мамам, які планують записати дитину в хокейну секцію. Хокей для дітей: плюси і переваги Гра в хокей пов'язана з високою руховою активністю, сприятливо впливає на серце і систему кровообігу спортсмена. Відомо, що хокеїсти рідко хворіють на простудні захворювання. Сухий лід стадіону благотворно впливає на стан носоглотки та інших органів дихання і навіть може посприяти лікуванню астми. Регулярні заняття хокеєм сприяють розвитку мускулатури, тренують силу і витривалість. Систематичне катання на ковзанах - це ефективна профілактика сколіозу і плоскостопості. Хокей допомагає виробити у дитини самостійність, цілеспрямованість, відповідальність і дисципліну, а також «нейтралізувати» невпевненість в собі, лінь або можливі зачатки агресії. Гра в хокей відмінно розвиває у дітей координацію рухів, реакцію і відчуття швидкості. Колективні спортивні ігри навчать малюка мистецтву комунікації, прищеплять йому поняття про взаємну підтримку і справжню дружбу. Захопленість дитини спортом - важливий запорука привчання до здорового способу життя.

В хокейну секцію зазвичай приймають малюків в віці п'яти-шести років. Щоб ваша дитина виявився досить підготовленим до нових умов, можна попередньо походити хоча б пару місяців на дитячі заняття з фігурного катання. Перш ніж включити своє чадо в число юних хокеїстів, не полінуйтеся провести ретельну «розвідку», і дізнайтеся, де знаходиться найближча секція, який графік тренувань, що вам буде потрібно придбати на перший час, і т. П. Обов'язкова вимога при прийомі в дитячу хокейну секцію - наявність у малюка медичної довідки про стан його здоров'я і відсутності протипоказань до занять цим видом спорту. Можливими протипоказаннями, в числі інших, можуть бути захворювання опорно-рухового апарату або надлишкова маса тіла дитини.

Похожие страницы: