​Запобігання заморожування водопроводів

Скажімо, ваша кухонна раковина знаходиться на зовнішній стіні, а в один холодний, вітряний день вода в раковині заморожується. Ви повинні бути стурбовані ситуацією, тому що в наступний раз труба може зламатися, в результаті чого ви отримаєте рахунок за ремонт плюс потенційний збиток від води.

Почніть з ретельного огляду площі дерев'яного каркаса і фундаментної стіни поруч з трубами. Шукайте отвори, які дозволяють холодному повітрю дути і заморожувати трубу.

Заказать качественную вентиляцию магазина Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перевірте підвал відразу під раковиною. Зробіть свій огляд в сонячний день і залиште підсвічування підвалу. Шукайте сонячне світло, що просочується через стіну підвалу, площа підвіконня, навіси фундаменту і нижній край сайдингу. Стисніть і заповніть прогалини. Деякі з них можуть бути заповнені зовні. Якщо цей простір ізольовано, вам необхідно зняти ізоляцію, щоб відкрити дерев'яний каркас для огляду.

Потім переконайтеся, що є хороша ізоляція в області підвіконня над стінкою фундаменту. Заповніть область припасованим

скловолокном. Упакуйте всі області між зовнішнім обрамленням і верхньою частиною стіни підвалу.

Ізолюйте трубу подачі пластиковою ізоляцією з пінопласту. Ви знайдете це в більшості центрів постачання будівлі. Ображати ізоляцію для щільної посадки і заклейте всі коліна.

Якщо питання залишається невирішеним, вам може знадобитися відкрити дверцята шафи для кухонної раковини в холодну погоду, щоб забезпечити циркуляцію повітря. Ви також можете додати вентилятор або невеликий нагрівач, щоб допомогти переміщати і нагрівати повітря в підвальному приміщенні поряд з трубами.

В крайньому випадку в дуже холодну погоду, нехай вода тече в цій раковині. Циркуляція води нагріває трубу і запобігає

замерзання. Проблема в тому, що це також витрачає природний ресурс і накладає навантаження на очисні споруди.

Похожие страницы: