Застосування ПВХ панелей

Даний вид оздоблювальних матеріалів має безліч переваг перед іншими матеріалами: простота в монтажі та догляді, довговічність, вологостійкість, екологічність, універсальність.

Пластикові панелі широко застосовують для обробки стель і стін прихожих і коридорів, ванних кімнат, балконів, кухонних приміщень, домашніх бібліотек, офісів, підвалів і складів, житлових приміщень - віталень, спалень, дитячих кімнат.

БАЛКОН

Пластикові панелі ідеально підходять для обробки балкона - стеля на балконі і стіни будуть рівними і красивими, а простір візуально розшириться, за рахунок шовного з'єднання або глянцевого відблиску. Також між латами і самою панеллю можна помістити теплозвукоїзоляционний матеріал, що дозволить додатково утеплити лоджію.
Широка колірна гамма панелей дозволяє вибрати для обробки балкона будь-який відтінок: від білого до найяскравіших. Також широко застосовують панелі під дерево - сосна, дуб і ін.

Сегодня декоративные стеновые панели ПВХ становятся все более востребованными для внутренней отделки стен в любом интерьере.Подобрать подходящие панели можно на сайте https://www.stroy-dom.kiev.ua/vagonka/pvh-paneli-besshovnye при помощи удобного сервиса и грамотной консультации от менеджера непременно найдется оптимальный вариант.

ВАННА КІМНАТА

Пластикові панелі для ванної вологостійкі, що робить їх бажаним елементом в сучасному дизайні ванних кімнат. Даний вид обробки не схильний до дії перепаду температур і високої вологості. Він також допоможе швидко приховати труби водопровідної та каналізаційної систем.
В оформленні ванної кімнати широко застосовуються світлі відтінки ПВХ панелей, що візуально збільшує простір і надає їй легкість. Однак в сучасних дизайнах використовують і більш темні тони.

ЖИТЛОВІ КІМНАТИ (ВІТАЛЬНЯ, СПАЛЬНЯ, ДИТЯЧА)

Завдяки широкій палітрі декорів та можливості застосовувати панелі в комбінації з будь-яким іншим оздоблювальним матеріалом останнім часом широко використовуються в оформленні спалень, віталень, дитячих кімнат. Різноманітність декорів панелей ПВХ дозволяють втілити досить оригінальні дизайнерські задуми інтер'єрів: від однотонного відтінку, імітації дерева, мармуру та квітів до фантазійних оригінальних покриттів. За допомогою пластикових панелей можна створити ефект рівною безшовної поверхні, а можна розташувати ПВХ панелі під різним кутом один до одного, надавши кімнаті оригінальність і неповторність. Крім того - бруд, пил, плями, дитячі малюнки фломастерами легко виводяться з поверхні панелей, що дає їм ще одна перевага перед іншими оздоблювальними матеріалами.

КУХНЯ

Стіни коридору, облицьовані пластиковими панелями, збережуть свій первозданний вигляд на довгі роки при мінімальному догляді - пил, бруд, плями легко і швидко видаляються вологою губкою.
В оформленні стін коридорів досить часто, щоб уникнути сильних забруднень, застосовують кілька тонів панелей - нижню частину стіни обробляють панелями темних відтінків, а верхню частину оформляють більш світлими тонами.

ОФІСИ

Відносно невисока вартість, широкий асортимент декоративних рішень і практичність стінових панелей ПВХ - це основна причина широкого застосування даного виду оздоблювальних матеріалів при оформленні сучасних офісів. Серед панелей можна підібрати облицювання для будь-якого бюджету. Вони практичні - в дуже людних місцях, де панелі швидко забруднюються, за пластиком можна легко доглядати.
Таким чином, застосовуючи фантазію, пластикові панелі можуть бути задіяні в оформленні будь-якого приміщення, надаючи йому неповторність і вишуканість.

Похожие страницы: