Зонування будинків

Якщо житловий простір не дуже велике, а хочеться, щоб були кухня, вітальня, дитяча та т д, то вихід простий - розділення кімнат на функціональні зони. Робиться це за допомогою освітлення, кольору, підбору меблів і багатьох інших нюансів, а все разом називається - зонування будинків. Метод зонування також актуальний і для великих приватних будинків, де з низки окремих численних кімнат можна створити гармонійне і практичне житловий простір, де кожне приміщення тематично оформлено.

Ви маєте можливість отримати креативні бізнес ідеї та реальний і якісний бізнес-план для розвитку і прибутковості Вашого бізнесу за доступною та демократичною ціною, без накруток і переплат.

Перш за все, зонування будинків необхідно для створення умовних кордонів в кімнаті для зручності. Розглянемо докладніше основні принципи і способи поділу та суміщення кімнат.

Серед класичних «зон» можна назвати:

вітальня;

спальня;

робочий кабінет;

дитяча кімната;

кухня;

їдальня;

санвузол;

передпокій.

зонування будинків зонування будинків

Для комфортного життя зовсім не обов'язково, щоб у заміському будинку були абсолютно всі ці зони. Але якщо потреба в них є, а місця немає, тоді кімнати просто поєднують.

Популярні прийоми поєднання:

спальня і вітальня - ліжко відокремлюють ширмою або текстилем, використовують розкладний диван як спальне місце;

кухня і їдальня - вся техніка для приготування їжі є сусідами з обіднім столом, також може відділятися ширмою, не суцільний стіною, перегородкою, розсувними скляними дверима;

спальня і дитяча - прийом для молодих сімей, коли батьки і діти і живуть в одному приміщенні.

зонування будинків зонування будинків

Зонування будинків оформляють різними способами. Зазвичай це багаторівневе освітлення, розміщення перегородок, ширм, текстильних фіранок. Також розмежування простору можливо за допомогою меблів - довгих шаф або столів. Пол і стелі - ще один варіант зонування. Поділ відбувається за рахунок кольору, фактури матеріалів, різного рівня стелі і підлоги. Ще один класичний варіант - стіни. Зазвичай, це не суцільні конструкції, в яких немає дверей. Стіни допомагають створювати функціональні ніші і відокремлені зони.

Зонування в будинку може виявитися непростим процесом, тому студія зробить це для вас. Щоб інтер'єри вийшли унікальними і зручними, професійні дизайнери розробляють індивідуальні проекти, що враховують смаки та побажання всіх членів сім'ї. Щоб оцінити майбутнє оформлення, додатково створюється кілька варіантів об'ємного електронного інтер'єру, нічим не відрізняється від фотографії. На даному етапі можна оцінити майстерність дизайнерів і внести необхідні корективи. Експерти при зонуванні вашого будинку враховують всі нюанси цього процесу, зберігають максимум корисної площі і в підсумки, приходять до кінцевого результату, який обов'язково вас порадує.

Похожие страницы: