Мальдіви Гарячі Тури Тез Тур

Туры на Мальдивы из Самары от Тез Тур 2012Мальдіви - це більше тисячі коралових островів, які об'єднуються в архіпелаг, який, у свою чергу, складається з майже трьох десятків великих атолів.Більше двохсот островів населені, а майже сотня з них фактично перетворені на острови-готелі.Причому готелі - дуже високого класу. Багато в чому саме тому Мальдіви вже багато років носять неофіційний титул самого популярного у туристів острівної архіпелагу на планеті.Шикарний клімат, відмінні пляжі і живописна природа приваблюють сюди тисячі туристів з усього світу.Компанія «ТЕЗ Тур» запрошує приєднатися до інтернаціональної туристичної братії і росіян!

 

Головне достоїнство відпочинку на Мальдівах в тому, що кожен може знайти тут місце для відокремленого відпочинку в «гармонії з природою».Адже до складу архіпелагу Мальдівського входять, як вже сказано вище, сотні островів, у тому числі і незаселених. Отдых на Мальдивах от Тез Тур 2012Приголомшливої ​​краси лагуни манять у свої обійми скучили по теплому морю, точніше - Індійському океану, мандрівників.Загалом, як дуже точно помічено, Мальдіви - це справжній тропічний рай!

 

Але Мальдіви хороші, звичайно, не тільки високим рівнем готелів, кліматом, природою і багатим підводним світом Індійського океану, а й неповторним місцевим колоритом.«TEZ Tour» неодмінно допоможе Вам, під час канікул на Мальдівах, познайомитися з історією і самобутньою культурою цієї острівної держави.

 

Відпочинок на Мальдівах з «ТЕЗ Тур», без всякого сумніву, буде незабутнім і настільки ж яскравим, як природні фарби цього чудесного острівної держави ...

Возможно, вам понравится:

тури в Хорватія з Санкт
тури в Хорватія з Санкт
Звідки беруться гарячі тури?
Звідки беруться гарячі тури?

Uspevajte у Варні за 100 євро - Турдом
.. За 100 євро (перевізник - Nord Wind) і в Бургас на 11 днів за 140 євро («Когалимавіа»).У нього ж в асортименті гарячі тури в Туніс. Наприклад, 27 липня можна вилетіти на 12 днів у 3 * Cleopatra, який знаходиться в 3 км від центру Сусса, всього за 15 800 рублів! ..

Похожие страницы: