Мальдіви з Челябінська Гарячі Тури

   

Мальдіви

    Мальдіви - це рай на землі.  

Лагуни з бірюзовою водою, екзотичні квіти, дивовижні риби і коралові рифи.

 

Все буде так, як показано в рекламному ролику «баунті», тільки набагато краще, тому що все буде відбуватися саме з Вами!

 

Вибираючи тури на Мальдіви, Ви вибираєте мрію!

 

Тут хочеться забути про вируючого життя мегаполісу, трудові будні і будь-яких турботах, віддатися тиші, спокою і повного єднання з природою.

 

Як проводити час на Мальдівах? - Ловити рибу з катера, затишно влаштуватися в гамаку під розлогою пальмою з книгою, спостерігати за крабами відлюдниками або досліджувати краси океанського дна з аквалангом.

         

Переліт Мальдіви

 

Perelety з пересадкою в Дубаї osuŝestvlâûtsâ авіакомпанії "Уральські авіалінії" + Еміратів.

 

Однозначної відповіді на питання «як краще замовляти тур: заздалегідь або по палаючого пропозицією?» Немає.Все залежить від Ваших побажань до поїздки, фінансових і тимчасових можливостей.Якщо Ви звикли суворо планувати свій час, хочете вивчити особливості всіх курортів, можливі варіанти готелів і розваг, - придбайте путівки заздалегідь.Завчасне бронювання туру допоможе Вам також заощадити від 25 до 35% вартості.Але якщо Ви в будь-який момент готові відправитися в подорож, то гарячі тури з Єкатеринбурга на Мальдіви - це найвигідніший варіант відпочинку.Перевага таких путівок полягає в тому, що за меншу вартість Ви зможете відпочити в гарному готелі і отримати високий рівень сервісу.

 

Курорти

 

Кожен тур на Мальдівські острови унікальний - побувавши тут, Ви обов'язково захочете повернутися, щоб побачити всі місцеві визначні пам'ятки.

 

Мале. Це столиця Мальдівської республіки, її комерційний і адміністративний центр, а також один з найпопулярніших серед туристів островів архіпелагу.Тут розташовані мечеті, магазини, ринки, затишні кафе. Як і на інших атолах, тут не зустріти високих будівель і великої кількості автомобілів, найпоширеніший місцевий вид транспорту - велосипед.Туристи дуже люблять відвідувати Національний музей, велику мечеть П'ятниці, знайомитися з історією і культурою островів.

 

Addu. На Мальдівах архіпелагу Цей самий південний атол.Він складається з 7 островів, які розташовані півколом навколо лагуни.На кожному острові прекрасні умови для пляжного відпочинку і підводного плавання.На мальовничому озері атола з жовтня по березень зимує безліч видів птахів.

 

Арі. Це прекрасне місце відпочинку для любителів водних видів спорту: віндсерфінгу, плавання з маскою і ластами, водних лиж, каное, катамаранів.Тут завжди можна взяти в оренду човен, покататися на водних бананах, скутері, парасейлінгом, є навіть власний дайвінг-центр.

       

Возможно, вам понравится:

тури в Хорватія з Санкт
тури в Хорватія з Санкт
Звідки беруться гарячі тури?
Звідки беруться гарячі тури?

Uspevajte у Варні за 100 євро - Турдом
.. За 100 євро (перевізник - Nord Wind) і в Бургас на 11 днів за 140 євро («Когалимавіа»).У нього ж в асортименті гарячі тури в Туніс. Наприклад, 27 липня можна вилетіти на 12 днів у 3 * Cleopatra, який знаходиться в 3 км від центру Сусса, всього за 15 800 рублів! ..

Похожие страницы: