Мальдіви Гарячі Тури Ціни

Мальдіви Гарячі тури. Ціни на

Коли краще відпочивати на Мальдівських островах

 

Гарячі тури на Мальдіви - це мрія будь-якого туриста.Індійський океан подобається всім, адже тут завжди панує тепла погода, тому путівки сюди так популярні.Цілий рік місцева температура повітря становить 24-30 ° С. Звичайно, ціни горящих путівок на Мальдіви досить високі, але вони того варті.Тим більше що підбір гарячих турів на Мальдіви дозволяє значно заощадити.Кращим часом для відпочинку на Мальдівських островах вважається період з листопада до кінця квітня.З травня до жовтня південно-західний мусон може приносити на острови короткочасні дощі, тому в цей період ціни путівок на Мальдіви трохи знижені.

 

Активний відпочинок та таласотерапія

 

Путівки на Мальдіви завжди затребувані туристами зі всього світу.Ці острови дозволять вам повністю абстрагуватися від сучасного ритму життя, забути про проблеми і розслабитися на дивовижних пляжах.Процедури таласотерапії SPA-центрів на Мальдівах звільнять вас від втоми.А якщо ви віддаєте перевагу більш активний вид відпочинку, то до ваших послуг: дайвінг, серфінг-круїзи, водні лижі, польоти на дельтаплані і багато інших розваг.

 

Розваги та екскурсії

 

Найкращі готелі на Мальдівах пропонують найрізноманітніші екскурсійні тури, вибір яких може відрізнятися як асортиментом, так і цінами.Любителі історичних пам'яток можуть здійснити цікаву екскурсію в старовинне місто Мале з буддистськими храмами, палацами і стародавніми усипальницями; відвідати Національний музей.Можна з'їздити на рибалку і познайомитися з підводним світом на човні зі скляним дном.Кожен тур унікальний, тому ви обов'язково захочете повернутися і подивитися всі визначні пам'ятки цієї дивовижної країни.

Возможно, вам понравится:

Міль Тур турагентство - тури з
Міль Тур турагентство - тури з
Ціни на гарячі тури і путівки в
Ціни на гарячі тури і путівки в

Uspevajte у Варні за 100 євро - Турдом
.. За 100 євро (перевізник - Nord Wind) і в Бургас на 11 днів за 140 євро («Когалимавіа»).У нього ж в асортименті гарячі тури в Туніс. Наприклад, 27 липня можна вилетіти на 12 днів у 3 * Cleopatra, який знаходиться в 3 км від центру Сусса, всього за 15 800 рублів! ..

Похожие страницы: