Гарячі Тури на Мальдіви Білорусь

Для придбання турів на

Тури в Мальдіви (Мальдіви) - Це свято на небесній тропічний острів в класичному ponimanii ця фраза.Мальдіви - ідеальне місце для медового місяця або романтичного відпочинку закоханих пар.Також тури на Мальдіви вибирають ті, хто хоче абсолютно розслабитися в антуражі райського острова.Третя категорія - дайвери-фанати, які готові проводити під водою весь день.

 

Мальдівський архіпелаг складається з 1190 островів. Усі острови коралові атоли, з блакитними спокійними лагунами, піщаними пляжами і красивими кораловими рифами навколо острова.На Мальдівських островах діє правило "один готель - один острів", тобто майже завжди один острів (зазвичай розміром 300-500м на 500-1000м) зайнятий одним готелем і більше нічого на острові немає.Готелі на Мальдівах в основному невеликі, розраховані на невелику кількість постояльців, а значить кожен турист або пара зможе знайти для себе відокремлений шматочок пляжу.

 

На Мальдівах цілий рік тепло і світить сонце. Влітку (з травня по жовтень) іноді можливі сильні і короткі дощі.Взимку (з жовтня по травень) дощів майже не буває, це найкращий час для відпочинку на Мальдіви.

 

Переліт:  
Чоловічий раз на тиждень letaût прямі рейси з Москви.Крім того, до Мале можна долетіти через Дубаї або Доху. З Мінська на Мальдіви найзручніше летіти через Москву.

Возможно, вам понравится:

Палаючий дозор! Випуск № 2 від 18.09.2013
"Палаючий дозор!" Випуск № 2 від 18.09.2013
Гарячі тури з Іркутська на
Гарячі тури з Іркутська на
Гарячі тури на 23 травня 2013: Туреччина
Гарячі тури на 23 травня 2013: Туреччина

Тропе Караванов - TurNovosti.com.ua
Діти raduet величезний аквапарк з хвилями і піском, privezennym на Мальдівські острови.У туристичному списку .. кумис і гарячі коржики. Починати свій еко-тур по Алматинському краю найкраще від знаменитого озера Іссик, розташованого в 60 км від колишньої столиці.

Похожие страницы: