Бойлери непрямого нагріву

Важко назвати сільський будинок комфортним, якщо в ньому немає опалення і гарячої води. Але часом в будинку все-таки є найпростіший одноконтурний гравітаційний котел, який здатний нагрівати теплоносій для контуру опалення. Але що стосується гарячої води, то він фізично не здатний її гарантувати. Купувати двоконтурний газовий котел може виявитися вкрай великою розкішшю для сімейного бюджету. Часом краще купити бойлер непрямого нагріву, за допомогою якого завжди можна отримати гарячу воду у великому обсязі. Головне - підібрати правильну версію бойлера, зустрічається в продажу різною.

Сегодня создание и регистрация своей фирмы или компании - процесс длительный и трудоемкий, требующий временных и финансовых затрат. Поэтому предложение продам ип - отличный выход для открытия небольшого собственного дела.

Вищевказаний бойлер складається з двох частин - виносного теплообмінника і накопичувального бака, в якому акумулюється гаряча вода. Теплообмінник бойлера можна закріплювати над будь-яким джерелом тепла, але гаряча камера згорання одноконтурного котла виявиться найкращим рішенням - вода зможе нагріватися в теплообміннику до високої температури і далі поступати в окремий бак, в якому зможе вкрай повільно остигати завдяки використанню вчиненого теплоізоляційного матеріалу з твердого пінопласту.

Потужність бойлерів викликає повагу. Якщо купити компактну версію, у якій ємність бака не перевищує 50 літрів, бойлер при наявності високого тиску газу зможе гарантувати нагрів гарячої води в обсязі до 300 л / год!

Але все вищевказане стосується настінних версій, які можна підвішувати на стіну. Якщо ж потрібно отримати ще й опалення, то краще вибирати підлогову версію бойлера, в якій є до чотирьох виходів - для опалення, тоді як інші - для гарячої води. Укупі з циркуляційними насосами, які рекомендується встановлювати на вихідній і зворотній лінії, можна твердо розраховувати, що будь-який поверх будинку прогріється найретельнішим чином.

Але в літню пору газові котли використовують вкрай рідко. Не залишатися ж у такому випадку без гарячої води. В даному випадку вигідно купити бойлер з попередньо встановленими сталевими ТЕНами, які зможуть нагрівати воду за допомогою електрики. Зрозуміло, вартісна складова отриманої води виявиться декілька високою, але з огляду на коротке літо на нашій широті і довгу зиму, то загальна вартість води виявиться мінімальною, що дозволить бойлеру, навіть найдорожчого, окупитися вже в перший сезон.

Похожие страницы: