Чудові властивості перлів

Стародавні єгиптяни вважали, що перли це камінь, що дарує довголіття і вічну нев'янучу красу. Навіть Клеопатра вірила в це і носила прикраси з перлами, її служниці готували для неї напій, який складався зі свіжого гранатового соку і однієї перлини, яку попередньо окисляли в оцті. Вважається, що багато в чому завдяки саме цій процедурі цариця Клеопатра була так сліпуче красива, молода і свіжа, що про неї до сих пір ходять легенди.

Одним из самых востребованных и популярных видов украшений с давних времен считаются изделия из жемчуга.И сегодня украшения из жемчуга не выходят из моды, их носят десятилетиями, передают по наследству.

Вважається, що найкращі магічні властивості перлів проявляться, тільки якщо ви будете носити його у вигляді браслета або бус. Хоча він дуже підступний і примхливий камінь. Він рекомендується для носіння Водоліям і Рибам, іншим же знакам слід бути обережними вибираючи прикраси з перлів.

Перли любить сильних духом і волею людей, які впевнені в собі і жадають життя. Людей неактивних і розчарувавшихся вони можуть дезорганізувати і підпорядкувати. Прикраси з перлами не рекомендовані тим, чия робота пов'язана з маленькими дітьми, мандрівниками, різним тренерам і акторам.

В якості талісмана цей камінь зможе наділити свого господаря мистецтвом знаходження спільної мови з будь-якими людьми. Він завжди допоможе вам налагодити відносини з друзями, колегами або близькими. Камінь зовсім не любить людей пихатих, гордих або самовдоволених. Він досить активно бореться з цими якостями.

Похожие страницы: