Декілька порад щодо збільшення площі квартири

Більшість власників квартир щодо малого розміру задаються серйозним питанням: як же збільшити їх площу? Насправді, тісні і вузькі кімнати - це не вирок, тому не варто миритися з тим, що немає можливості зробити квартиру затишною і комфортною.

Мабуть, варто розглянути декілька рішень, які дозволять не обмежувати себе в створенні унікального інтер'єру.

В наше время любые изменения интерьера требуют сил, времени, знаний, а еще необходимо продумать все детали проекта до мелочей. Поэтому лучше заказать дизайн интерьера и передать все проблемы, связанные с устройством жилища профессионалам.

Перепланування. Слід відразу зазначити, що будь-які маніпуляції зі стінами квартири необхідно узгодити з адміністрацією будинку, оскільки вони можуть нашкодити загальній конструкції будівлі. Якщо дозвіл все-таки дадуть, то сміливо можна діставати інструмент! Часто буває так, що в квартирі дуже маленька кухня і по сусідству розташована простора вітальня. Тут можна об'єднати ці дві кімнати. Обідню зону і місце відпочинку найчастіше поділяють барною стійкою, за якою можна як готувати їжу, так і вечеряти всією сім'єю. Таким чином, по-перше, можна візуально зробити кімнату просторіше, а по-друге, заощадити простір, відмовляючись від зайвих столів та стільців.

Балкон - це ще один порятунок для бажаючих збільшити площу квартири. Особливо в тому випадку, якщо він просторий. Тут є можливість перетворити його в будь-якому напрямку: додаткове обіднє місце біля великих вікон, особистий кабінет, місце для хобі і навіть маленький тренажерний зал, - все залежить від площі самого балкона. При такому рішенні створюються нові місця для різних меблів, що займає більшу частину простору в квартирі.

Але тут, як і у випадку зі знесенням інших стін, потрібно в обов'язковому порядку погодити перепланування з адміністрацією будинку. На жаль, в деяких будинках стіна, яка об'єднує балкон з кімнатою, є несучою. Такі стіни ні в якому разі не можна зносити, і в разі володіння такою квартирою, можна забути про повноцінне перепланування.

Не треба впадати у відчай, якщо, серед перерахованого вище, немає відповідного рішення. Існує кілька простих порад, які дозволять зробити кімнати візуально більші:

✔ краще віддавати перевагу світлим стінам і білій стелі;

✔ має сенс розподіляти світло в кімнаті: не треба вішати одну велику люстру, краще мініатюрні, з додаванням до них торшерів по кутах;

✔ геть щільні, темні штори. Вони заважають проникненню світла в кімнату, тому вона буде здаватися меншою і стіни почнуть «тиснути»;

Таким чином, тісну квартиру завжди можна перетворити в більш простору за допомогою нескладних рішень з переплануванням і грою кольорів. І тоді буде комфортно і затишно в улюблених кімнатах!

Похожие страницы: