Клей для плиток

Плитковий клей має відмінну стійкість до вологи. З цієї причини він може бути використаний для облицювання внутрішнього або зовнішнього типу. Основа виготовлений на основі сухої суміші і рекомендується для облицювання за допомогою керамічної плитки і керамограніта приміщень, в яких буде присутній постійна вологість. Це може бути ванна кімната, сауна, басейн та інше. При цьому широкий вибір плиткового клею доступний на сайті магазину причому ви можете зробити покупку за найвигіднішими цінами і на самих приємних умовах. Клей для плиток є не тільки влагоустойчивим, але ще і термостійким. 

Вы можете выбрать и купить плиточный клей по самой выгодной и доступной цене, без переплат, к Вашему вниманию широкий выбор и ассортимент товаров.

Дана якість чудовим чином відбивається на можливості використання клею в облицювання плиткою кухні, так як в даному приміщенні температура і вологість будуть підвищені протягом тривалого часу. Також клей допоможе при монтажі керамічної плитки під систему «теплих підлог». Здійснюючи вибір клею для плитки, необхідно приділяти увагу адгезійним властивостям продукту. Керамічна плитка і керамограніт можуть досягати досить великої кількості і ваги. Плитковий клей якісно і міцно зафіксує облицювальний матеріал будь-яких розмірів на поверхні. Він має високу швидкість схоплювання, що дозволяє уникнути ефекту «сповзання» плитки при облицюванні «зверху-вниз». Перед тим як зайнятися укладанням керамічної плитки, слід зробити точну розмітку поверхні, так як коригування початкового положення матеріалу можливо тільки протягом перших 10 хвилин.

Широкий асортимент матеріалів, представлених на різних сегментах будівельного ринку, легко може ввести в оману.

Використовується при проведенні внутрішніх робіт. Клей прекрасно почуває себе в приміщеннях з будь-якою вологістю, відмінно контактує з міцними деформується підстави бетону, цегли, а також штукатурки. Високі показники стійкості дозволяють клеїти плитку шляхом «зверху-вниз».

Використовується для проведення внутрішніх і зовнішніх робіт. Відрізняється морозостійкістю і вологостійкістю. Використовується для укладання каменю, плитки, керамограніта. Контактує поверхню - бетонні стіни і підлогу, цегла, штукатурка, плити гіпсокартону та інші міцні поверхні.

Область застосування - для фасадних і внутрішніх робіт. Використовується для кріплення плитки на теплу підлогу (з електро- і водопідігрівом), для облицювання поверхонь під постійним атмосферним впливом. Володіє високою пластичністю і морозостійкістю.

Застосовується в ході укладання плит середнього і великого формату. Прекрасно почуває себе при внутрішніх і зовнішніх роботах. Зарекомендував себе при облицюванні підстав, постійно піддаються експлуатаційному навантаженні. Може використовуватися в системі «Тепла підлога».

Похожие страницы: