Купити оригінальний гіроскутер і гіроборд Smart BalanceГіроскутер Smart balance являє собою нове революційне засіб пересування. З кожним днем сигвей завойовує все більше і більше популярності серед дорослих і підлітків. Це зовсім не дивно, адже технічні характеристики гіроборда smart balance забезпечують своїм користувачам легкість, швидкість, комфорт, простоту управління і приємні зручні параметри. Гіроборд smartway забезпечує можливість змінювати положення тіла, вибирати швидкість і напрямок безпосередній їзди.

Придбати гіроскутер smart balance можна, як для себе, так і на подарунок близьким людям. Смарт mini - високотехнологічне електричний пристрій. В основі роботи гіроскутера динамічний баланс. Саме цей принцип дозволяє людині вільно рухатися, кататися вперед, назад і по боках, робити зупинки. Міні гіроскутер ідеально підходить для поїздок по дорозі. Модне і сучасний пристрій для комфортного пересування характеризується простотою управління, мобільністю і компактністю. Сігвей Smart balancе - по-справжньому вигідне і зручне рішення, яке представляє собою поєднання оригінального дизайну і кращих технічних властивостей. Вага сігвея досягає до 13, 5 кг. Його можна без додаткових зусиль взяти з собою в транспорт, вмістити в багажник автомобіля. Новий засіб пересування займає мало місця.
Особливості збирання і функціонування premium гіроскутера

Вы можете посмотреть гироскутер фото и выбрать подходящий по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Надувні колеса діаметром 10 дюймів.
Висока підвіска, яка дозволяє з легкістю долати перешкоди.
Так як колеса wheel накачані повітрям, можна не переживати про комфортної їзди. Завдяки цьому зменшується рівень вібрації при поїздках, забезпечується плавна ходу і відповідно, збільшується термін експлуатації.
Монолітні сігвеї забезпечать можливість пересуватися в будь-яку погоду і по будь-яких поверхнях, навіть у сніжну погоду.
Гіроборд moveon дозволяє розганяти швидкість до 25 кілометрів на годину.
Моделі wmotion володіють вбудованими динаміками, що забезпечує можливість слухати музику з телефону навіть під час руху.

Похожие страницы: