Ландшафтне проектуванняЛандшафтне проектування - це заходи, націлені на благоустрій території шляхом використання природних складових. Серед найбільш популярних компонентів, які формують дизайн ландшафту, виділяються:

Будівлі - житлові і допоміжні, які є центром всього комплексу
Рослинні компоненти - до них відносяться дерева, чагарники, газони, квіткові клумби
Технічна складова - системи поливу, освітлення, музичне забезпечення та інше
Водні компоненти - басейни, водоспади, фонтани, струмочки і ставки

Оригинальный ландшафтный дизайн Вы можете заказать у компании Profisad, качество работы и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Створюючи ландшафтний дизайн, наші висококваліфіковані дизайнери керуються в першу чергу, законами гармонії, особливостями ділянки та будівель на ньому, смаків і побажань власника території.
Незалежно від Вашого бюджету, така ділянка стане для Вас справжньою радістю і місцем відпочинку від урбаністичної дійсності.

Системи автоматичного поливу

Система поливу є найважливішим елементом догляду за зеленими насадженнями ділянки і допомогу фахівців дозволить вибрати і встановити оптимальний для вашої ділянки варіант. Життєдіяльність рослин неможлива без достатньої кількості вологи. Коль скоро ми бажаємо бачити свій упорядкована ділянка красивим і зеленим, незважаючи на посушливе літо, необхідно подбати про те, щоб напоїти свої насадження. Дідівські лійки, відра, шланги та інші атрибути минулого віджили себе. Такий спосіб поливу вимагає великих затрат часу, практично виключає можливість рівномірного розподілу вологи, створює загрозу пошкодження насаджень шлангом.

Похожие страницы: