Інгалятор-небулайзер - ефективний метод лікування

Інгалятор (інгалятор-небулайзер) - ефективний метод лікування захворювань ЛОР-органів у домашніх умовах!

Інгаляція отримала широке застосування в лікуванні ЛОР захворювань різного характеру. Всі ми пам'ятаємо той час, коли батьки змушували своїх чад дихати над каструлькою з яким-небудь чудодійним відваром. Це приносило масу незручностей і нервування самим батькам і, безсумнівно, їх улюбленим чадам. На наше щастя прогрес не стоїть на місці. З тих пір пройшло чимало часу і багато чого змінилося. На сучасному ринку з'явилися інгалятори різних видів. Ми ж пропонуємо Вам широченний вибір кращих моделей інгаляторів, інгаляторів-небулайзеров за найкращими цінами! В мережі магазинів МЕДТЕХНІКА можна придбати Ингалятор з гарантією якості. Тут Ви знайдете інгалятори користуються попитом фірм, таких як: AND, B.WELL, BEURER, BREMED, FLAEM NUOVA, OMRON, MED2000 і інші. Також Ви зможете підібрати інгалятор для своїх улюблених діток. Думаємо, що вони як ніхто інший оцінять Вашу турботу!

Види і області застосування інгаляторів

Інгалятор ультразвуковий діє на основі вібрації спеціальних п'єзоелектричних кристалів, за рахунок яких, і відбувається процес формування рідини, в аерозоль. Такий пристрій працює абсолютно безшумно. Компресорний інгалятор мають такий пристрій, при якому повітря в основний відсік подається спеціальним компресором. Така схема роботи має такі переваги: по-перше, не виявляється ніякого негативного впливу на препарати на основі гормонів; а по-друге, ідеально підходять для розпилення лікарських розчинів чутливих до високих температурних режимів.
Одні з найбільш надійних, вважаються інгалятори Омрон і інгалятори AND які відрізняються чудовою якістю, тривалою експлуатацією і надійністю.

- Інгалятори, які ми пропонуємо можна розділити на три групи:

парові (для прогрівання верхніх дихальних шляхів і інгаляції з використанням ефірних масел) - вдосконалений метод проведення інгаляції «над каструлькою»;
компресорні (можуть розпорошувати практично всі лікарські склади, застосовувані для інгаляцій, великий ресурс роботи і відсутність будь-яких витратних матеріалів);
ультразвукові (більш компактні, практично безшумні, оснащені акумуляторами).

- Проведення інгаляцій забезпечить Вам швидке одужання при простудних захворюваннях, хворобах горла, бронхітах, запаленнях нижніх / верхніх дихальних шляхів, астмі.

Сьогодні, інгалятор є практично в кожному будинку. Простота в процесі обслуговування, а також нескладний пристрій дозволяють використовувати інгалятор в домашніх умовах. За допомогою інгалятора можна домогтися швидкого пом'якшення симптомів застуди, так само є категорія людей, для яких інголятор є просто незамінний, це люди які страждають такими захворюваннями, як хронічний бронхіт, бронхіальна астма, хронічний фарингіт. На сьогоднішній день інгаляційна техніка і система дозування препаратів дозволяє створити лікувальний кабінет для верхніх дихальних шляхів в домашніх умовах.

Інгалятор - скоротить час Вашого одужання, а значить, заощадить гроші, які раніше Ви витрачали на медикаменти! Детальну інформацію читайте в описах інгаляторів або отримаєте у нашого консультанта. Особливу увагу звертаємо на дихальний тренажер «Самоздрав», який Ви також можете придбати у нас в магазині.

Ингалятор

Похожие страницы: