Особливості будинків з незнімної опалубкиОтже, ми вже з'ясували: які основні етапи включає в себе будівництво з незнімної опалубки. Основний процес включає в себе зведення стін. Це робить строго за певною технологією. Основний принцип кладки - це зміщення кожного нового ряду. З'єднання пінополістирольних блоків здійснюється при невеликому натиску на кромки, за рахунок чого спеціальні замки між собою з'єднуються щільно і надійно. Варто відзначити, що найважливіший - це третій ряд, який служить контрольним показником вирівнювання блоків по вертикальних швах. Після того, як опалубка буде споруджена, проводиться цементування пустот.

Купить качественный гидравлический пресс Вы можете на сайте http://blueandgreytoday.com/product-category/press-brakes/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Заливка бетону в незнімну опалубку має свої особливості. Починати цементування варто з кутів, рухаючись до центру. Це допоможе уникнути утворення бульбашок повітря. Монолітна конструкція повинна вийти дуже міцною. Для досягнення цього результату бажано використовувати бетон марки міцності не менше М200. Для додаткової міцності використовують гравійну засипку фракцією гравію не більш 20. Вся заливка проводиться за допомогою бетононасоса. Також будівництво з незнімної опалубки включає в себе штикування - це процес ущільнення бетону (здійснюється також для видалення бульбашок повітря і більш рівномірної укладання шарів). Розчин заливається не більше ніж на два-три ряди, при цьому поверхня не вирівнюється. Це необхідно для того, щоб новий шар краще зчіплюється з попереднім. Зауважте, що зведення простих стін і стін, які мають складні конструктивні елементи або виступи, зводяться однаково швидко. Трудомісткість не змінюється, при цьому готовий будинок з незнімної опалубки буде мати будь-яку бажану конфігурацію.

Будівництво котеджу з незнімної опалубки дозволяє домогтися істотної економії при подальшій експлуатації. Так як на його опалення не потрібно істотних витрат, то витрати будуть істотно знижені. Це пояснюється властивостями пінополістиролу, матеріал прекрасно зберігає тепло. Зауважте, що при економії і на матеріалах, і на опаленні будинку, будинок буде мати більшу внутрішньою площею, адже стіни тонше, ніж у цегляного чи іншого будинку.

Похожие страницы: