Отоларинголог для дитини

Кожні батьки знають, як багато проблем доставляють дитячі хвороби, пов'язані з вухами, горлом або носом. Ангіна, хронічний тонзиліт, гайморит, гострий фарингіт, аденоїди, отит і банальний нежить, - всі ці та багато інших захворювань підстерігають наших дітей цілий рік. І це не випадково. Саме через ніс, горло і вуха в наш організм потрапляє значна частина інфекцій. Слизова оболонка, яка вистилає ці органи, приймає на себе перший удар хвороботворних мікроорганізмів. Тому від здоров'я ЛОР органів залежить загальний стан і самопочуття.

Сегодня правильное функционирование ЛОР-органов ребенка чрезвычайно важно, поскольку именно нос, горло, уши и гортань первыми реагируют на все чужеродные агенты, вирусы и бактерии, аллергены, попадающие в организм. Поэтому посещение лор врача при первых признаках заболевания ребенка просто необходимо.

Пік захворювань припадає на пізню осінь, зиму і весну, коли слабшає імунітет. Негативно впливає на дитяче здоров'я і несприятлива екологічна ситуація, спадкові чинники, відсутність фізичних вправ на свіжому повітрі, нехтування процедурами загартовування, малорухливий спосіб життя і деякі інші фактори.

Якщо дитячий отоларинголог не призначив правильне і своєчасне лікування, багато захворювань можуть перейти в хронічну стадію, так само можливі ускладнення на інші органи (серце, суглоби, нирки).

Навіть звичний, і на перший погляд, нешкідливий нежить може перерости в подальшому більш серйозні ЛОР захворювання, такі як - гострий синусит (гайморит), гострий фронтит, етмоїдит, гострий аденоїдит.

Не можна забувати, що причиною риніту у дитини може бути і чужорідне тіло в носі, яке може бути не помічене батьками. Тому не варто недооцінювати важливість своєчасного візиту до такого фахівця, як хороший дитячий лор.

Похожие страницы: