Перехід з камерних коліс на безкамерні

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ безкамерних шин

На сьогоднішній день абсолютна більшість автомобілів оснащується покришками безкамерної типу. Беськамерная гума вже на протязі багатьох років поспіль виступає заміною аналогів з камерою. Незважаючи на те, що безкамерні шини змогли зарекомендувати себе з позитивного, деякі водії досі намагаються порівнювати їх з колесами камерного типу.

Перехід з камерних коліс на безкамерні обумовлений більш щільною посадкою гуми другого типу на обід автомобільного диска. Зовнішній вигляд сучасних бескамерок мало чим відрізняється від традиційних в минулому покришок з камерами.

Самый большой ассортимент шин, резины, дисков и прочих аксессуаров по выгодной и не дорогой цене на shiny-diski.com.ua Вы можете выбрать и купить необходимый товар быстро. выгодно и без переплат.

Сучасні безкамерні шини прекрасним чином адаптовані для пересування на високих швидкостях, адже конструктивні особливості таких коліс захищені від моментальної розгерметизації. Невелика вага виробів стає реальним перевагою не тільки за рахунок економного витрати палива, але і дозволяє зменшувати інерції. При появі незначних пошкоджень, водій часто має можливість усунути їх самостійно за допомогою герметиків.

Завдяки перерахованим вище особливостям, водій буде позбавлений необхідності демонтажу колеса при непередбачених складнощі виникли прямо на дорозі далеко від СТО. Відсутність тертя між камерою і самої покришкою, стабільні показники тиску і підтримання нормального температурного режиму в зоні плями контакту є додатковими факторами, які збільшують термін експлуатації таких коліс.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про те, якою має бути висота протектора у нових шин?

Невелика вага безкамерних шин допомагає зменшувати навантаження на ходову частину транспортного засобу, крім того, ви будете позбавлені від ризику перетирання або защемлення самої камери. Сучасні шини без камер дозволяють отримувати впевнене зчеплення і кращу стійкість при пересуванні в будь-яких швидкісних режимах.

Підводячи всі перераховані вище моменти, виділимо основні переваги безкамерних покришок:

малу вагу;

економну витрату палива;

знижена ймовірність перегріву;

якісна герметичність;

можливість пересування після незначного проколу;

відсутність ймовірності защемлення або перетирання камери через її відсутність.

Серед головних недоліків безкамерних покришок варто відзначити невисоку міцність бокової поверхні. Тому, якщо ви плануєте інтенсивну експлуатацію свого транспортного засобу в умовах поганих доріг, рекомендуємо вам зупинити свій вибір на моделях з посиленою і жорсткої бічною частиною (XL).

Якщо основний час пересування проходить в умовах міста і траси з нормальним асфальтовим покриттям, то саме м'якість і еластичність бічної поверхні дозволяє забезпечувати високий комфорт і плавність рухів. Для проведення шиномонтажних робіт необхідно залучення фахівців. Крім того, невеликий прошарок повітря між каучуком і самої покришкою поступово руйнує герметику, що при несподіваному збільшенні навантаження може стати причиною розриву колеса.

Похожие страницы: