Переваги люстр з дерева

Переваги люстр з дерева Для створення цікавих інтер'єрних рішень нерідко використовують люстри з дерева. Деревні вироби - екологічно чистий матеріал, що володіє рядом переваг. В епоху технологічного прогресу, що заполонив планету пластиком і металом, необхідно додати затишку за допомогою натуральних матеріалів. Можна придбати світильник в магазині, зробити під замовлення або своїми руками.

Ви можете купить люстру за найкращою та вигідною ціною на будь-який смак, від класики до модерна, стильну, гарну и надійну без переплат.

Натуральний матеріал. Деревина не виділятиме токсичних речовин при нагріванні. В процесі обробки вона піддається мінімальним модифікаціям. Властивість деревини виділяти корисні речовини, при нагріванні вона має здатність виділяти корисні мікроелементи і ефіри. Для людей із захворюваннями дихальних шляхів світильники з дерева є терапевтичним матеріалом. Важливо! З метою лікування вибирайте хвойні породи дерев. Дерево здатне придбати будь-яку форму. Фантазія втілиться в руках професіонала. Деревина легко піддається змінам, з неї можна витесати будь-який предмет. Універсальність. Освітлювальний прилад впишеться в будь-який інтер'єр. Багато стилі оформлення використовують деревину. Зовнішній вигляд. Деревина завжди виглядає дорого. Кімната перетвориться завдяки дерев'яній люстрі, стане виглядати більш вишукано. Поєднання дерева з іншими матеріалами - пластик, метал, скло. Матеріали будуть виглядати взаємовигідно. Дерев'яні світильники з елементами інших матеріалів впишуться в стиль будь-якої кімнати. Недоліки деревини: Пожежна безпека. Деревина легко запалюється, тому заборонено тримати освітлювальний прилад біля відкритого вогню (каміни, грубки). Вплив комах. Натуральний матеріал привертає термітів та інших дрібних пожирачів деревини. Нестійкість до змін температури і вологості. Світильник можна використовувати на кухні або у ванній кімнаті. Дерево починає деформуватися - змінює форму, з'являються тріщини. Важливо! Недоліки, пов'язані з використанням дерев'яних освітлювальних приладів, можна мінімізувати за допомогою обробки спеціальними лаками і просоченнями. Використання світильників з дерева залежить не тільки від інтер'єру кімнати. Щоб убезпечити своє життя і життя близьких, необхідно дотримуватися правил безпеки: Розміщуйте люстри подалі від відкритого вогню. Навіть просочений брус може загорятися від полум'я каміна або печі, яке діє безпосередньо на освітлювальний прилад. Гігроскопічність матеріалу змушує уникати установки дерев'яних виробів у ванних кімнатах і приміщеннях з підвищеною вологістю і змінами температури. Ідеальним розміщенням люстри з деревини стане вітальня, спальня, дитяча. У дерев'яних світильниках краще використовувати люмінесцентні, галогенові, світлодіодні лампи. Лампи розжарювання можуть нагріти матеріал і спровокувати спалах.

Похожие страницы: