Переваги покрівельних саморізів

Повсюдне використання при влаштуванні даху різних металевих покрівельних матеріалів (наприклад, металочерепиці або профільованого листа) змушує по-новому підходити і до вибору кріпильних елементів. Цвяхи, які зазвичай застосовувалися для укладання традиційного шиферу, тут вже не підходять, тому що не дозволяють домогтися високої міцності і надійності з'єднання. У більшості випадків майстри, монтують дах, вважають за краще використовувати покрівельні саморізи по металу - елементи, що дають можливість проводити роботи без просвердлювання технологічних отворів в матеріалі товщиною до 1,2 мм спеціальними інструментами. Але і з більш товстими металами (до 6 мм) даний тип саморізів справляється чудово. Правда, для цього все ж буде потрібно попередньо підготувати отвори для їх установки.

Вы можете заказать и купить качественный и надежный саморез кровельный для строительных и ремонтных работ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

До речі, такий кріплення застосовується не тільки при покрівельних роботах, а й при зведенні стін будинку, наприклад, для міцного кріплення металевих профілів до металевого каркасу. Крім того, цей вид кріпильних елементів дуже полюбився автовиробникам і використовується в автопромі настільки ж часто, як і в будівництві або ремонті.

Переваги покрівельних саморізів по металу.

При монтажі покрівлі особливо важливо домогтися не тільки надійності з'єднань, але і повної їх герметичності. Покрівельні матеріали постійно піддаються впливу навколишнього середовища і різних погодних умов. Звичайно, будь-який матеріал, який використовується в якості верхнього шару даху, проходить спеціальну обробку і має покриття, стійко переносить будь-які умови експлуатації і додає матеріалу стійкість до корозійних процесів. Але при монтажі покрівлі в матеріалі доводиться робити отвори для кріплення - і якраз на цьому етапі робіт виникає загроза пошкодження захисного покриття. Навіть малопомітна оці подряпина може стати причиною появи іржі, що вже говорити про краях просвердлених отворів!

Покрівельні саморізи по металу як раз і дозволяють вирішити цю проблему. При установці вони дуже дбайливо ставляться до покрівельного матеріалу, не ушкоджуючи його. А що отримується отвір повністю прикривається спеціальною гумовою прокладкою, що не допускає до його краях вологу. Крім того, ця прокладка виконує і ще одну роль: не дозволяє металевої шайбі стикатися з покрівельним матеріалом, зводячи до нуля ризик його пошкодження. До речі, і прокладка, і шайба входять в кріпильний комплект.

Захист поверхні покрівлі від пошкоджень і створення міцного з'єднання - це ще не всі функції, які виконують сучасні покрівельні саморізи. Виробники цих кріпильних елементів прекрасно розуміють і прагнення власників будинків зробити свій дах ідеальною не тільки по чисто технічними характеристиками, але і за зовнішнім виглядом. Тут на перший план виходить питання про те, як виглядають саморізи і як вони виглядають на тлі покрівельного матеріалу. Саме тому виробники почали випускати кольорові елементи кріплення, пофарбовані в найрізноманітніші відтінки за допомогою нанесення порошкового складу. Таким чином, у будівельників з'являється можливість підібрати саморізи, повністю повторюють колір покрівельного матеріалу, а значить, і непомітні на його тлі. Доступним стало і прямо протилежне рішення, застосування якого дозволяє саморізами стати справжнім декоративною прикрасою даху. Для цього досить підібрати саморізи, колір яких буде найбільш вигідно виглядати на загальному тлі.

До речі, щоб підібрати колір саморізів по металу, зовсім не обов'язково нести в магазин, де продаються кріпильні елементи, зразок металочерепиці або профнастилу. Можна скористатися таблицею кольорів, що є у кожного поважаючого себе продавця. Головне для цього - точно знати колір обраного покрівельного матеріалу, який, як правило, вказується на упаковці.

Похожие страницы: