Рубка металу на гільйотині

Рубка металу на гільйотині - спосіб різання металу, який дозволяє отримати рівні, гладкі зрізи без зазубрин і зім'ятих кінчиків. На гільйотині добре відрізати не тільки листовий метал, але і будівельну арматуру, а також інші види металопрокату.

Відбувається різка металу на гільйотині в такий спосіб. Спочатку лист металу (або інший металевий предмет) поміщають на робочому столі верстата і ретельно фіксують притискною балкою. Наступний етап - установка гільйотини ножа в потрібне положення. І вже потім - безпосередньо рубка металу на гільйотині. В результаті виходить ідеально рівний зріз, кривизна якого дорівнює нулю. Рівне лезо здійснює зріз по всій довжині аркуша, так що якщо спочатку матеріал був закріплений правильно, то ніяких проблем виникнути не може.

Вы можете выбрать и купить гильотинные ножницы в компании «Probend» по самой выгодной и доступной цене, без переплат. Сегодня Гильотины используются в строительстве для резки металлических листов. Для качественной резки металлических листов компания «Probend» поставляет только станки импортного производства.

Що стосується самих гильотин, то вони можуть відрізнятися за видами, хоча принцип їх дії практично однаковий. Гільйотини можуть бути ручними, пневматичними, електромеханічними, гідравлічними.

Рубка металу на гільйотині найбільш проста при використанні ручної гільйотини. Вам не знадобиться електроенергія - пристрій працює по важеля пружинному принципом, однак фахівцеві доведеться докласти силу. Така гільйотина добре справляється з листовим металом, товстим картоном, оргстеклом, пластмасою.

Більш товсті металеві вироби добре ріжуться на пневматичної гільйотини, що працює за рахунок стисненого повітря. Пневматична рубка мітла на гільйотині точна завдяки задній лінійці на пристрої.

Ще більш сучасною гідравлічна гільйотина, яка однаково добре справляється з тонкими і товстими металами, а також іншими матеріалами. Рубка металу на гільйотині такого типу досить швидка.

Електромеханічна гільйотина зовсім не вимагає використання фізичної сили, крім того, вона здатна «запам'ятовувати» параметри різання завдяки вбудованому комп'ютера. Такі гільйотини оснащені підсвічуванням лінії різу, задній упор має привід з цифровим відображенням положення, різання мітла синхронно контролюється спеціальною системою.

Крім самої гільйотини на якість рубки металу вплинуть і такі фактори, як досвід металообробки, професіоналізм майстрів, швидкість роботи, індивідуальність підходу до замовлення. Рубка металу на гільйотині у нас на підприємстві має всі необхідні характеристики, щоб результат радував якістю!

В наш час з цією метою використовуються гільйотини. Найчастіше на них проводиться різання листового металу. Але за допомогою такого верстата можна також зробити розрізання деяких видів будівельної арматури та іншого металопрокату.

Різка листового металу за допомогою гільйотини досить проста, але вимагає точності. Спочатку майстер поміщає металевий лист на робочий стіл верстата і фіксує його за допомогою притискної балки. Потім встановлює ніж на потрібне місце і здійснює різання. Така різка металу гільйотиною дозволяє отримати ідеально рівний край, без задирок і зминання. При цьому кривизна зрізу буде дорівнює нулю, тому що робота виконується ідеально рівним лезом по всій ширині листа металу одночасно.

Мало чим відрізняється металлорубка на гільйотині пневматичного типу.

Похожие страницы: