Що являє собою фундамент на забивних палях


У цій статті ми розповімо про особливості фундаментів, облаштованих з використанням забивних паль. До слова, свайно-забивний фундамент в даний час користується великою популярністю, як у нас, так і в інших розвинених країнах. Причин цьому безліч.

По-перше, така основа надійна, залізобетонні палі відрізняються дуже хорошими експлуатаційними характеристиками. Вони не бояться вологи, низьких і високих температур, перепадів температур, хімічного впливу і до всього іншого відрізняються прекрасними характеристиками міцності.

По-друге, ці палі з упевненістю можна назвати порівняно недорогими.

Ну і по-третє, ці палі прості у використанні, що теж має вельми не менш важливе значення.
В наше время фальшивые банкноты высокого качества, которые не всегда выявляются даже при помощи специальной аппаратуры, все больше появляются в обороте. Через интернет конечно можно  купить поддельные купюры высокого качества для дальнейшего сбыта в терминалах и банкоматах.

Що являє собою фундамент на забивних палях

Отже, почати тут треба з того, що фундамент з паль це завжди точкова основа, а саме основа з безліччю опор поглиблених в землю. Так ось, по суті, фундамент із залізобетонних паль це залізобетонна конструкція, яка служить підставою для будівництва. Поверх таких фундаментів зводяться і малоповерхові, і багатоповерхові будівлі.

Вкрай важливо помітити, що саме фундаменти на забивних палях відрізняються найвищим показником несучої здатності. Причому, що важливо, мова йде, в тому числі і про будівництво в місцях зі слабкими ґрунтами. При всьому при цьому ці фундаменти можна будувати без оглядки на масогабаритні характеристики будівель. Коротше кажучи, на основу, вибудувану з використанням залізобетонних паль можна встановити будівлю з бетону, цегли та інших важких будівельних матеріалів.

Переваги свайно-забивних фундаментів

Напевно, найголовніша перевага цих фундаментів в тому, що вони можуть витримувати дуже серйозні навантаження. Це дає можливість для будівництва багатоповерхових будинків в місцях з піщаними та іншими слабкими ґрунтами. Відзначимо також і те, що даний тип фундаментів зводиться дуже швидко.

Говорячи про переваги пальових фундаментів, побудованих із залізобетонних забивних паль, не можна не згадати про те, що ці фундаменти прекрасно справляються зі значними сейсмічними навантаженнями. Простіше кажучи, їм не страшні землетруси, хоча, звичайно, всьому є межа.

Похожие страницы: