​Системи крапельного поливу

Системи крапельного поливу призначаються для точкового зрошення рослин. Їх використовують для поливу квітників, газонів, садів, парків, дачних ділянок, теплиць, зимових садів, футбольних полів, ландшафтного дизайну та ін.

Специфіка роботи системи: забезпечується рівномірне надходження вологи безпосередньо в прикореневу зону. Вода подається невеликими порціями. Переваги крапельного поливу: економічна витрата води і відсутність перезволоження грунту.

Вы можете выбрать и купить систему капельного полива на https://marketsv.com.ua/kapelnyj-poliv/ для равномерного и экономного полива и эффективной продуктивности по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Види систем крапельного поливу:

1. Автоматичні

Автоматичний крапельний полив розроблений з метою економії часу людини. Суть роботи полягає в тому, що процес зрошення управляється за допомогою контролера. Роботу системи не потрібно контролювати, вона не потребує присутності людини. Полив здійснюється в автоматичному режимі.

Принцип роботи: контролер подає сигнал. Клапани встановлюються на ділянках, які потрібно окропити.

2. Ручні

Купити систему крапельного поливу ручного типу воліють ті садівники, які не потребують частого догляду за ділянкою. Особливість ручної зрошувальної системи: контроль поливу здійснюється наявністю або відсутністю води в бочці або ін. Ємкості. Цей вид підходить для тих, хто любить самостійно доглядати за своїми рослинами і культурними саджанцями.

3.Комбінірованние

Особливість комбінованої системи: управління поливом здійснюється частково людиною, частково контролером.

Як вибрати систему крапельного поливу?

Якщо ви завзятий садівник і бачите справжню насолоду в самостійному догляді за своїми улюбленцями, то ручна система поливу - ваше вірне рішення.

Якщо ж ваш сад, город, газон або дача великі і ви, приїхавши сюди, хочете не тільки працювати, а й відпочивати, то купити крапельний полив стане вдалим рішенням! Особливість системи полягає в наявності автоматичного контролера, який дозволяє налаштувати потрібну тривалість подачі води і інтервал. Якщо у вас буде така система, то приїхавши на дачу, ви будете відпочивати, а не виснажувати себе роботою.

Що стосується комбінованої системи, то вона більше підходить для тимчасового догляду за невеликою ділянкою. Якщо у вас з'явиться бажання, ви можете відключити автоматичний режим і зайнятися поливом самостійно. Догляд за невеликою ділянкою не складе великих труднощів.

Похожие страницы: