Сучасні рішення в дизайні офісних меблів

Офіс - це особливий підрозділ компанії, який володіє своєю специфікою і вимагає окремої уваги. Офісні працівники проводять в ньому практично третину свого суточного часу, тому зручність і комфорт при виконанні поставлених задач грають величезну роль. Вони впливають на працездатність, якість виконання роботи, її результативність, знижують рівень втоми, скорочують період часу, необхідні для повноцінного відпочинку, відновлення сил, підвищують стресостійкість. Саме офісні меблі є тим елементом, складовою частиною цієї організаційної структури, яка в більшій мірі все це забезпечує.

В наше время проверки на детекторе лжи пользуются большой популярностью у самых разнообразных категорий клиентов, как у физических так и юридических лиц. И сам Полиграф находит свое применение в самых разнообразных жизненных и деловых ситуациях.

Крім цього, вони виконують функцію декоративного елемента, складової частини певного інтер'єру приміщення. В офісі стиль меблів повинен бути офіційним діловим. Він повинен забезпечити кабінету презентабельность, адже це свого роду обличчя фірми, місце, яке відвідують потенційні ділові партнери та від того, яким на них буде призведене враження, також багато що залежить.

Види меблів для офису

Призначені для керівника.

Використовуються персоналом.

Призначені для прийому.

Крісла, стільці.

М'які меблі.

Дизайн меблів для офісу

Офісні меблі: різновиди та сучасні рішення в дизайні Предмети, якими комплектуються приміщення такого призначення, не повинні мати гострих кутів, які несуть загрозу отримання травм. Крім того, за думкою психологів, округлі форми забезпечують сприятливу атмосферу у колективі, сприяють формуванню та підтримці командного духа, допомагають співробітникам швидше знаходити загальну мову.

Теплі кольори меблів для офісу забезпечують у приміщенні комфортну атмосферу, дух стабільності та надійності. Соковиті та яскраві кольори стимулюють творчу енергію співробітників, надихають їх на створення чогось ексклюзивного та творчого.

Поради з вибору офісних меблів

Як кажуть - кабінет керівника починається з приймальні. Саме її зовнішній вигляд створює перше впечатление. При цьому найбільш оптимальним варіантом для її оснащення є стійка ресепшн. При цьому вона не повинна бути дуже високою і надто довгою.

Кабінети повинні бути в обов'язковому порядку оснащені:

столами;

кріслами;

стелажами або тумбами для розміщення документів;

шафами для особистих речей.

Ширина столішниці повинна дорівнюватися 80 см., А його висота знаходитися в межах 75 - 80 см. Це забезпечить зручність розміщення та використання комп'ютерної техніки, а також додаткові аксесуари до неї, не допускає появи проблем з зором та болями в шийному відділі спинномозкової системи.

Офісний стілець або крісло краще брати з високою спинкою, в ньому можна зі зручністю розміститися і забезпечити оптимальне для спинночника зігнуте положення.

Офісні меблі, призначені для зберігання документів, повинні мати велику кількість шухлядок для їх розміщення.

Похожие страницы: