Технологія кріплення балконних плит

Технологія монтажу

Технологія кріплення балконних плит залежить від матеріалу, з якого побудований будинок.

При будівництві цегельного будинку балконна плита кріпиться в кладках стін.

У великопанельному будівлі балконні плити затискають між блоками будівлі. І в тому, і в іншому випадках балконні плити приварюються до залізобетонних перемичок і перекриттів за допомогою анкерів, пов'язаних з арматурним каркасом.

К Вашему вниманию товарный бетон f50 купить его Вы можете по самой выгодной и не дорогой цене, без переплат.

Розширення балкона по підставі плити

Розширення балкона по підставі плити за її межі забезпечить додаткову корисну площу. Але перш ніж приступити до проведення робіт по збільшенню балкона по підставі плити, розрахуйте всі навантаження балконних конструкції на плиту, для запобігання її обвалення. Як правило, для розширення балкона використовуються металеві кронштейни, виготовлені зі сталевого уголка.Чітайте рекомендації який козирок для балкона вибрати.

зміцнення

Для армування балконної плити використовується арматурна сітка, змонтована з дроту діаметром 5 мм, прути якої з'єднуються зварюванням або спеціальної м'яким дротом. Сітка укладається на плиту, і заливається бетоном.

Скління балкона буде надавати істотні додаткові навантаження на балконну плиту і огорожу. Тому перед склінням бажано провести зміцнення балконної плити (монтується підтримує металевий каркас і фіксується на стіновий панелі за допомогою анкерів) і посилення парапету. Читайте огляд технологій скління балкона алюмінієвим профілем.

Посилення балконної плити в панельному будинку можна виконати методом цементної стяжки.

Ремонт балконних плит

Роботи по відновленню балконної плити відносяться до капітального ремонту. Даний вид робіт проводиться, якщо руйнування плити ще не дійшла до підстави, а арматура пошкоджена корозією не більше 10%. Процес відновлення балконної плити включає в себе: зачистку плити, підновлення арматурного каркаса, монтаж опалубки, проведення бетонної стяжки, посилення парапету. Плити з більш істотними руйнуваннями відносяться до аварійних і підлягають заміні. При виявленні руйнування балконної плити, необхідно звернутися в керуючу компанію з заявою для створення комісії і складання акта, про ступінь руйнування балкона і можливо визнання його аварійним.

У разі визнання балкона аварійним, керуюча компанія повинна вжити заходів по відновленню або демонтажу балконної плити.

Похожие страницы: